Ocena kierowcy - Hyundai Pony III

MINART, 21 lat temu
Rok produkcji 1990
Hyundai Pony III 1.5 72KM 53kW 1985-1990 - Oceń swoje auto
Autko jest naprawdę rewelacyjnę,polecam go.Gdyby było produkowane do dziś to te nieliczne usterki napewno już byłyby wyeliminowane.
Jest naprawdę elastyczny,biorąc pod uwagę że to gaźnik.
Nie mam z nią większych problemów,po zapaleniu biegi nie wchodzą lekko,ale nie jest znowu tak źle.Po chwili już można je wbić bezproblemowo.
Taka jest moja ocena tylko dlatego,że zawieszenie jest naprawdę zbyt miękkie,poza tym jest naprawdę dobrze.Jedyną wadą są polskie drogi,a raczej ich brak.
Widoczność jest dobra we wszystkich kierunkach.
Wykończenie dobre, użyte materiały też,przecież od 92r,zmieniły się standarty.Jak na tamte czasy i klasę tego autka jest dobrze.
Nie ma problemu z zaparowanymi szybami nawet zimą,wentylacja daje radę,bardzo szybko można nagrzać wnętrze.
Jestem dość wysoki,ale nie mam problemów z zajmowaniem miejsca z tyłu i z przodu.
Jeździłem naprawdę młodymi autkami i nie były to Diesle,ale odgłosy były porównywalne.
Rzadko używam benzyny,dletego nie będę się wypowiadał.Mam LPG i jest naprawdę dobrze w mieście bez oszczędzania ok 10/100,w trasie jeśli się jedzie ostrożnie ,niekoniecznie wolno ok 7/100,da się jeszcze mniej.Ceny części normalne.
Za tą cenę mamy auto,które jest może nie najmłodsze,ale godne zaufania.
Jeszcze nigdy się nie zawiodłem,wsiadam i jadę,zawsze.
Przegląd i nic więcej,nie miałem poważnych usterek.Jeżdżę już drugim.
Hyundai Pony III