Lista ocen Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 i 84KM 62kW 1990-1995 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan colta
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
model 3 drzwiowy został wybrany celowo bo tylko dla 2 osób; dla 4 osób radzę model 5 drzwiowy, zwłaszcza jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do bezkolizyjnego wiadania; w opcji dwuosobowej można rozychać się łokciami a i tak miejsca jest dość :)
~tiger
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Przestrzeń ogólnie jest dobra, ale jak ja sie rozsiąde z przodu to z tyłu jest nie za wiele miejsca, no i bagażnik jest nie za duży, ale poza tym OK.
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Kierowca i pasażer z przodu mają wystarczająco dużo miejsca aby podróżować komfortowo, z tyłu nieco gorzej, szczególnie kłopot jest z miejscem na nogi.
~To Ja
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
to samochód dla ludzi max 170 cm wzrostu ja jestem wysoki i sięgam głową do podsufitki(szyberdach wsuwany w podsufitkę zmniejsza wysokość przestrzeni)
~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Przy tej wielkości auta zostało wygospodarowane naprawdę dużo miejsca w środku. I mówi to dobrze zbudowany mężczyzna 185 cm.
~picek
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
nie ma ścisku choć na dłuższe trasy nie jechałem. Z tyłu jak na małe autko spoko, ale by zapiąc dziecko to trzeba się namęczyć
~dragonfly
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
mam 190 cm i dla mnie jako kierowcy jest doskonale,z tylu spokojnie moga zmiescic sie 2 dorosle osoby w dluzsza trase
~jarockia@free.polbox.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
może trochę mało miejsca z tyłu dla wysokiego człowieka, ale jeździmy w 4 os. dorosłe + fotelik z dzieckiemi da się podróżować.
~artualbi@komp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
z przodu siedzi sie super wygodnie.... z tyłu też może być..... mam wersje 3 drzwiową więc wsiadanie na przednie fotele to bajka

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~.
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
z tyłu żeby wygodnie siedzieć, trzeba przesuńąć fotel kierowcy, prawie do samej kierownicy.
Hyundai Pony IV Hatchback