Lista ocen Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 i 84KM 62kW 1990-1995 (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Bez zarzutu. Szybko nagrzewa sie zimą, dość długo chłodzi latem ;) Nawet przy pełnym składzie zimą wentylacja daje sobie radę z parą na szybach (przednich i bocznych).
~To Ja
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
dla ludzi lubiących ciepło-polecam lelektryczne sterowanie nawiewem działa niezawodnie. Odcięcie wlotu powietrza szczególnie przydaje się przy jeździe za autobusami
~artualbi@komp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
można sie usmażyć w zime.... więc nie polecam włanczania ogrzewania na full.... nieco parują szyby jak popada, bardzo podoba mi sie możliwość włączenia obiegu wewnętrznego powietrza
~Bruner jmahorow@o2.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Wentylacja bez problemu, mala awaria dmuchawy I i II bieg przestal dzialac. Kupilem dwa rezystory w oprawie ceramicznej.Chodzi jak glupia :)
~tiger
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
U mnie jest klimka więc wentylacja jak i ogrzewanie jest doskonałe, chociaż jeździłem tym modelem bez klimki i też dałbym "doskonale".
~Kuler
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
można ´sposobem´ regulować ciepło dla pasażera, zimno dla kierowcy lub na odwrót. W tej klasie to ewenement ;)
~bravo7
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
w zimie dośc szybko sie magrzewa,dmuchawa na 4 ciut głosna(ale to w każdym na tym biegu tak chodzi)
~fan colta
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
ciepło lub zimno w monencie - wedle życzenia, a ogrzewanie tylniej szyby działa błyskawicznie
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
klima jest ;) co zadko sie w tym modelu zdaza... i dziala bez zarzutu, w zime mozna sie spocic.... ;)
~Pawllo14@op.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
pięknie..pozatym ze troche boczne przednie szybo wolno wolno (zasłaby nawiew obok głosnika -ale jest ok;]
Hyundai Pony IV Hatchback