Lista ocen Hyundai Scoupe (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bajk
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
jak na auto z 1993 roku, bardzo wygodne fotele, regulowana kierownica ale jednak za duża (mierzyłem to chyba 37 cm) podłokietnik, ale jak to coupe nie ma tej ergonomii co hatchback. wszystko pod ręka mniej więcej.
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Doskonałe wnętrze,sprzyjające tuningowi,bardzo poprawne ułożenie przycisków,duży schowek,schowek w podłokietniku,ogólnie bez zbytniego przepychu,lecz bez większych zastrzeżeń.
~Angel.EXTREME@wp.pl
Coupe 1.5 i GT 116KM 85kW
Tutaj natomiast denerwuje mnie zastosowana zbyt duza ilość plastikowych elementów wnetrza - czasami potrafią wydawać z siebie jakies skrzypy itd.
~Pschemoo
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Wnętrze i ergonomia jak na coupe jest świetne - podłokietnik, dzielona kanapa, pojemny schwek, uchwyty na napoje, wszystko w zasięgu ręki
~Shalak
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Wszystko bardzo wygodnie - moze poza immobiliserem, ktory mialem zamocowany daleko od stacyjki, a czujke mialem przy brzeloczku.
~NIEZADOWOLONY
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
ZWYKŁA DESKA ale denerwuje mnie żle umieszczone przyciski do el. szyb sa za wysoko nadgarstek mozna sobie połamać.
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Fotele powinny mieć jeszcze regulowaną wysokość w pionie. Poza tym wszystko w porządku
~Zachu
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Ciężko sięgnąć po pasy bezpieczeństwa (cecha coupe - długie drzwi). Wszystko inne pod ręką.
~redgreb@interia.pl
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
i estetyka i ergonomia całkiem współczesna, niezłe materiały, wszystko w zasięgu ręki
~Przemas
po 100 km krzyz odpada i człowiek czuje się jaby przejechał 5tyś km