Ocena kierowcy - Hyundai Sonata III

helsi117, 13 lat temu
Silnik 2.0 i 125KM 92kW
Rok produkcji 2000
Hyundai Sonata III 2.0 i 125KM 92kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zawieszenie jest typowo limuzynowe, w tym aucie sie nie skacze na dziurach itd .... po prostu sie plynie :)
Auto jest naprwade można powiedzieć na wyzszym standardzie. że tak opwiem limuzyna troche wczesniejszego pokroju auto spisuje sie doskonale i daje naprawde duzy komfort jazdy jakiego wczesniej nie zaznalem ;) gorąco polecam !!
Mimo iż auto mam zagazowane dobrze sie spisuje, 2,0 i 125 km niby to mało ale naprawde silnik dobrze sie wkręca na obroty i elastyczność jest duża. na trasie bez problemu na 4 wciskamy gaz i raz dwa wyprzedamy tira.
Auto ma już przejechane 190 000 a skrzynia biegów chodzi jak nowa .... wszystkie biegi wchodza jak po masle ;) ma dość długie biegi jak założymy opony takie jak powinny byc czyli R 65 to wykręci na 3 do 135 - 140
wszystko ok jedyne co mnie denerwuje to prawe lusterko przyblizajace ..... w miescie stasznie to irytuje
wszystko jest w takim miejscu jakim powinno być. wszystko jest pod ręką nawet okulary są w schowku nad nami ;)
hmmm no jesli chodzi o ogrzewanie to słabo działa nadmuch i trzeba sie przyzwyczaic zeby mocniej włączyć. ale za to jest duzy plus dla nadmuchu ;) jak właczymy przycisk z nadmuchem na szybe przednia to automatycznie włączy nam się klimatyzacja i szyby dosłownie odparowują w ciagu myśle 15 sekund , dosłownie od razu !!
No auto jest szerokie i jest naprawde sporo miejsca, kierowca może sie bez problemy wręcz położyća ludzie z tyłu bedą mieli luz. w środku auto jest naprawde przestrzenne!
wyciszenie auta jest dobre,a jak dla mnie zajebist...e może że wczesniej nie jeżdziłem autami tej klasy. w poruwnaniu to takich zwykłych samochodów to jest mega Cicho.
No moje autko jest na gaz takżę jest ekonomiczne teraz spala mi 9- 10,5 litra gazu zalezy od stylu jazdy :P a naprawy jak narazie kosztowały grosze, za wymiane paska od klimy alternatora i wspomagania zapłaciłem 55 zl
jak za taka cene auto naprawde godne polecenia !! nie kupicie innego auta za taka cene w takim standardzie i z takiego rocznika !!!!!! jest to namiastka dobrej limuzyny za grosze. jesli nie stać was na jaguara czy volvo polceam sonate
jak narazie wszystko dobrze mi sie sprawuje, poza tym paskiem o ktorym wczesniej wpomnialem

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 125KM 92kW [l/100km]

9,8