Lista ocen Hyundai Terracan (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.terracan.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Ogólnie ok Drobne zastrzeżenia - przyciski do podgrzewanych foteli nie są umieszczone obok siebie, przy fotelach tylko jeden nad drugim. Zawsze zastanawiam się chwile, który jest który, chociaż są podpisane ;) - producent nie umieścił wśród wskaźników lampki kontrolnej wałczonych świateł (jest ale tylko od drogowych). W dzień, albo dobrze oświetlonym mieście trzeba spoglądać co jest ustawione na gałce.
~Krzysztof
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Wszystko jest na swoim miejscu i jest bardzo czytelne nie wymaga specjalnego przyzwyczajania się do auta, fotrlr wygodne z pełną regulacją ja jestem wysoki prawie 190 cm i bez problemu miejsce sobie mogę znaleźć, a poza tym mój kręgosłup szybko protestuje jeżeli fotel mi nie odpowiada w tym przypadku jest bardzo dobrze człowiek nie czuje zmęczenia.
~Tomek
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Dużo miejsca dla rodziny, ja mam 3 dzieci i po przesiadce z passata nie chcą myśleć o innym samochodzie. Z tyłu siedzi się naprawdę wygodnie, kanapa ma regulację pochylenia, przynajmniej w autach po lifcie.Z przodu też nieżle, ale fotele mają trochę za słabe trzymanie boczne, przynajmniej te skórzane są śliskie.
~Marcin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Elektrycznie sterowany fotel wraz z regulacją odcinka lędźwiowego oraz zagłówka pozwala na przybranie dogodnej pozycji do jazdy. Dodatkowo 2 uchwyty na kubki z przodu i 2 z tyłu w podłokietniku. Wersja z fabrycznym subwooferem pod fotelem pasażera potrafi dodać przyjemnych wrażeń muzycznych.
~tytus
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
wlacznik swiatel przeciwmgielnych tylnych w troche dziwnym miejscu, wlaczniki ogrzewania siedzen mogly byc po obustronach lewarka dla wlasciwych siedzen a nie z prawej strony lewarka, poza tym wszystko na miejscu, jakosc materialow wlasciwa do auta terenowego
~TerracanOK
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Przełączniki podgrzewania foteli mogłybybyc lewa-prawa - byloby łatwiej u zywać. Przydałaby się lampka właczonych swiateł. Nawiew środkowy nie posiada regulacji siły nawiewu :0
~mkzibi
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Wada to nisko zawieszona roleta w bagażniku. Ogranicza to ładowność w stylu zasłoniętego bagażnika. Rozwiązaniem jest kratka pomiędzy bagażnikiem a salonem.
~grzegorz206@op.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
no moze oprócz bezsensownego umieszczenia przycisków włączania podgrzewania przednich foteli(powinny być po obu stronach konsoli :) )
~Czarek Radom
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
W sumie wszystko jest po ręką ale brakuje większej ilości schowków, w sumie to dziwi bo jest to idealne auto na dalekie wypady
Dziennik kosztów dla Hyundai Terracan
10,8
~Pakuś
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Mogło by być więcej schowków, szczególnie w bagażników na drobne rzeczy. Organizer z materiały rozwiązuje ten problem.