Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 CRDi 163KM 120kW 2004-2006 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
W koleinach troche prowadza ale to ze względu na rozmiar opon, poza tym jest bardzo dobrze zarówno na polnych drogach jak i na autostradzie. Podkreślić należy że jak na swoje rozmiary jest zwrotny a wspomaganie działa dobrze. Trochę wydwawał mie się za mięki więc załozyłem mu tuningowane amortyzatory ironman i jest super. Poza tym mam wersję ze stałym napędem czterech kół co mi bardzo odpowiada bo w porównaniu do vitary jest on abrdziej...
~Tomek
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Jeśli ktoś jeżdził samochodem na ramie to naprawdę nie ma się do czego przyczepić, zawieszenie miękkie i komfortowe i nieżle prowadzi się na ulicy.Wiadomo, że jest to duży samochód i nie prowadzi się tak zwinnie i komfortowo jak osobowy, ale na równej drodze płynie jak limuzyna. Ma trochę gumiasty układ kierowniczy, nie tak czuły jak w osobówce.Z czystym sumieniem ocena 4 nie odbiega od podobnych konstrukcji renomowanych producentów.
~mkzibi
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Bardzo fajny. Na wybojach nie czuć za wiele ale jest dość twardy i w końcu z tyłu sztywny most. Co dla mnie najważniejsze. Napakuję w niego do pełna i nawet nie drgnie.
~tytus
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
w terenie radzi sobie rewelacyjnie, na drodze prowadzi sie pewnie i nie buja jak na tak wielkie, ciezkie i wysokie auto. Wlasciwy stosunek elastycznosci zawieszenia do masy
~wojtas w-wa
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
nic nie stuka mimo przebiegu 167 tys., navare miałem to co chwila albo zawieszenie, albo elektyka siadała, a jak to zrobiłem to zaczynałem skrzynie robić.
~mboroch
WYMIANA AMORTYZATOROW NATYCHMIAST JA MAM BILSTEIN B6 JESTEM BARDZO ZADOWOLONY
~johny
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
moglby byc troche bardziej precyzyjny ale przy tej masie jest OK
~Paul
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
nieźle trzyma się drogi i czuje się mocno przy dużych prędkościach na lukach
~arar
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
na drogę i średni teren spisuje się bardzo dobrze
~Adam D.
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Z przyczepą jedzie jak po sznurku,