Lista ocen Hyundai Trajet (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Dbaj o wymianę części w czasie to będzie ok. Zapomniałem wymienić pasek rozrządu, ale na szczęście komputer, nie pozwolił uszkodzić silnika i po prostu auto gasło, gdy położenie wałków było nie odpowiednie. Duży minus dla już zgasnącego auta: 1 Brak wspomagania: hamulców i kierownicy 2 Nie, odpali za pierwszym razem. dopiero za drugim.
~el greco
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Musi być ultra niezawodny albo właściciel wypożyczalni ma ich fabrykę - inaczej nie wyobrażam sobie żeby przeżył w wypożyczalni te 5 czy 6 lat, zakładając że wszyscy turyści oszczędzają go bardziej niż my-a my bynajmniej na niego nie chuchaliśmy wszak nie był nasz i miał ubezpieczenie + assitance:-)
~Klod
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Nigdy się nie zepsuł.Raz stanął ale z winy serwisu gdzie zdeklarowano wymianę rozrządu ale tego nie zrobiono.Wiadomo końcówki stabilizatorów do wymiany co 2 lata ale przy tej masie...i drogach.Zapieczony zacisk hamulca, zużycie oleju ale jezdzi na gazie od nowości- to co potrzeba.
~Praetho
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Narazie nie zanotowałem żadnych poważnych usterek. Natomiast mam wrażenie że hamulce są jakieś słabe, pewnie do zrobienia. Oprócz tego wysoko mi łapie sprzęgło. :/ Nic więcej w nim nie zauważyłem, MOCNA CZWÓRKA. Aha nie zapominajmy, że to jest 10letnie auto.
~Mansfeld
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Niestety zaliczyłem dwie poważne i drogie naprawy: skrzyni i wymiana wahaczy (które w rocznikach 2000-2006 mają wadę fabryczną. Do tego czujnik położenia wału korbowego, który chociaż niedrogi mocno mi utrudnił powrót z wakacji.
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Jak na razie brak poważnych uszkodzeń - wymieniane standardowe elementy eksploatacyjne podwozia i silnika - zgodnie z zaleceniami producenta i w zależności od liczby pokonanych dziur na polskich drogach.
~albertsza
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
skrzynia biegów bardzo słaba diler twierdzi ze to bardzo czesto spotykany problem pierwszy i drugi bieg najczęściejpada.pompa wtrysków ciekła regeneracja bardzo kosztowna.
~wisien76
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
jeszcze na lawecie nie wracalem z nikad a do polski jezdze trzy razy w roku. koszty przejazdu 1500 km przy obecnych cenach gazu smieszne
~Lech
Minivan 2.7 i V6 24V 170KM 125kW
Bardzo miłe zaskoczenie : Zgniłe tylne wahacze zostały GRATIS wymienione przez serwis HYUNDAI - gwarancyjna akcja serwisowa ( w aucie 15 letnim :-) ).

Usterki Hyundai Trajet

Hyundai Trajet – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pio5521
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
w trasie nigdy mnie nie zawiódł, usterki to amortyzator przedni (wylał się )wymiana obydwu , wymiana kompletnego sprzęgła (zaczęło ślizgać) ogólnie dobrze