Oceny Hyundai Trajet

Oceny Hyundai Trajet– wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Trajet

~Kankel
Hyundai Trajet I
Auto doskonałe dla rodziny - na długie wyjazdy. Jeżdżę też po mieście - mułowatość silnika nadrabiam refleksem ;) Spragnieni super komfortu mogą spróbować dodatkowo wyciszyć komorę silnika. Jak ktoś chce VAN-a to ten się nadaje ;)
~Keraj
Hyundai Trajet I
Wyjątkowa i niespotykana propozycja dla rodziny dwu i więcej osobowej. Dodatkowym atutem jest ogromna powierzchnia ładunkowa, którą otrzymujemy po wyjęciu dwóch rzędów foteli (niczym ciężarówka). Jego prosta i subtelna sylwetka także daje powód do dumy.
~Eniu 111
Hyundai Trajet I
Jestem bardzo zadowolony z mojego Trajeta , szczególnie z bardzo rzadkich wizyt u mechanika w porównaniu do Galaxy-ika którym jeżdziłem 7 lat
~el.jot
Hyundai Trajet I
Całokształt wypada raczej na korzyść Trajeta. Kupiłem go jako alternatywę do Sharana, wcześniej nie miałem zielonego pojęcia że istnieje coś takiego jak Trajet i raczej się nie zawiodłem. Duży rodzinny van, z całkiem żwawym silnikiem. Cena zakupu baaardzo przyzwoita 28 tyś za 4 letniego Vana. Samochód jest prosty do bólu, łatwy w serwisowaniu i dość niezawodny. Szczerze polecam niezdecydowanym - ważne żeby był "uszanowany" wtedy na pewno się...
~RobJack
Hyundai Trajet I
Bałem się kupna, ale jestem bardzo mile zaskoczony. Auto bardzo warte zakupu. Kupił bym go jeszcze raz stoją przed decyzją kupna. Dobrze wygląda, łatwo się prowadzi, jest przestrzenne, i bezpieczne. To czego oczekiwałem od rodzinnego auta.
~Jacek K. jacek.home@wp.pl
Hyundai Trajet I
Naprawdę ciekawa propozycja dla rodziny - nawet tej wiekszej. Po wyjęciu foteli robi się prawie ciężarówka. Samochód jest u nas dość nietypowy i chyba go nie kradną a stonowana sylwetka nie kluje w oczy.
~mister zub
Hyundai Trajet I
Duze, rodzinne auto, z ekonomicznym silnikiem, bez fajerwerkow jak w Renault czy VW. Nie rzuca sie w oczy jak wiesniacki szaran, ktorym jezdza fryzjerzy i handlarze gieldowi. Poza tym wiekszy. Polecam
~Jurek
Hyundai Trajet I
Fajny i wygodny samochód. Mało ich widać na ulicach.
Dziennik kosztów dla Hyundai Trajet
8,5
13,2
~albertsza
Hyundai Trajet I
fajne rodzinne auto bardzo durzo miejsca dla rodziny jak na diesla nawet dosc silny i szybki i ekonomiczny auto dla ludzi kturzy mają pieniądze na kosztowne naprawy oczywiscie jeśli akurat traficie na tak wadliwy przypadek jaki ja trafiłem.
~karpyou
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Hyundai Trajet
Wrażenie z jazdy bardzo przyjemne. Przed zakupem sugerowałem się opiniami kierowców na tym portalu. Nie zawiodłem się. Wybrałem to auto ze względu na przestrzeń, którą daje i wygodę podróżowania (nie to co Galaxy itp. - mam porównanie). Spodziewamy się trzeciego dziecka więc auto z dużą przestrzenią bagażową oraz wyjmowanymi siedzeniami są jak najbardziej na plus. Nie trzeba się bać koreańczyka, gdyż jest o klasę wyższy niż auta z tego...
Hyundai Trajet
Aktualnie przeglądasz Hyundai Trajet