Lista ocen Hyundai Trajet (51)

~Jacek K. jacek.home@wp.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Naprawdę ciekawa propozycja dla rodziny - nawet tej wiekszej. Po wyjęciu foteli robi się prawie ciężarówka. Samochód jest u nas dość nietypowy i chyba go nie kradną a stonowana sylwetka nie kluje w oczy.
~Eugeniusz z Wrocławia
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bardzo fajne autko dla osób lubiących wygodne vany ,jestem mile zaskoczony po znianie z galaxy-ika
4,1
~Klod
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak na tą masę całkiem ładnie przyspiesza, zimą trochę nierówno pracuje zanim nie osiągnie odpowiedniej temperatury. (Silnik)
~karpyou
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wrażenie z jazdy bardzo przyjemne. Przed zakupem sugerowałem się opiniami kierowców na tym portalu. Nie zawiodłem się. Wybrałem to auto ze względu na przestrzeń, którą daje i wygodę podróżowania (nie to co Galaxy itp. - mam porównanie). Spodziewamy się trzeciego dziecka więc auto z dużą przestrzenią bagażową oraz wyjmowanymi siedzeniami są jak najbardziej na plus. Nie trzeba się bać koreańczyka, gdyż jest o klasę wyższy niż auta z tego...
~bb.lesniak@poczta.fm (Bogdan Leśniak)
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jestem zadowolony... (chociaż może jeszcze zbyt krótko nim jeżdżę...) (Silnik)
~Lech
Minivan 2.7 i V6 24V 170KM 125kW
Silnik V6 ładnie mruczy ,ale na tę pojemność powinien mieć trochę więcej mocy . Zaletą jest ,że moment obrotowy zaczyna się na niskich zakresach obrotów. (Silnik)
~wojtek 84
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
sharana miałem też w gazie ale lpg bylło założone w polsce a w trajecie w holandi nie ma co porównywac lepsza kultura pracy niz w sharanie nie ma różnicy gaz czy benzyna nie ma spadku mocy (Silnik)
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Dobry duży samochód dla sporej rodziny ( mam 4 dzieci ).
~mister zub
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Duze, rodzinne auto, z ekonomicznym silnikiem, bez fajerwerkow jak w Renault czy VW. Nie rzuca sie w oczy jak wiesniacki szaran, ktorym jezdza fryzjerzy i handlarze gieldowi. Poza tym wiekszy. Polecam
Dziennik kosztów dla Hyundai Trajet
8,6
13,2
~malina
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
szukałem duzego auta,wiecej niz kombi,zalezało mi na duzym bagazniku,idealne auto na wakacje,daje 4 za siedzenia,ciezko wyciaga sie ,jeden fotel wazy ok 25kg, do przezycia nie robie tego codziennie,szkoda ze zakonczyli prod. w 2007r.duzo