Oceny Hyundai Trajet 2.0 i 16V 136KM 100kW 2000-2004

Hyundai Trajet 2.0 i 16V 136KM 100kW 2000-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Trajet 2.0 i 16V 136KM 100kW 2000-2004

~karpyou
Hyundai Trajet
Wrażenie z jazdy bardzo przyjemne. Przed zakupem sugerowałem się opiniami kierowców na tym portalu. Nie zawiodłem się. Wybrałem to auto ze względu na przestrzeń, którą daje i wygodę podróżowania (nie to co Galaxy itp. - mam porównanie). Spodziewamy się trzeciego dziecka więc auto z dużą przestrzenią bagażową oraz wyjmowanymi siedzeniami są jak najbardziej na plus. Nie trzeba się bać koreańczyka, gdyż jest o klasę wyższy niż auta z tego...
~Netbet
Hyundai Trajet
...bardzo niedoceniany samochód ... przesiadłem się z ameryki... z Trans Sporta ...ale nie zawiodłem się. Auto bardzo funkconalne i praktyczne... duzo schowków. Każdy fotel niezalezny, bardzo szybki demontaż, płaska podłoga. Plastiki dobrej jakości, brak trzeszczeń. Drzwi i klapy dobrze spadowane... nic nie stuka na dziurach ( Pontiac kłapał drzwiami suwanymi i tylną klapą ).Auto blizniacze z Oplem SINTRA...ale o niebo lepsze! ... no i...
~el greco
Hyundai Trajet
Wzięliśmy to autko ze znajomymi w wakacje z wypożyczalni by pozwiedzać Kretę \"od kuchni\". Po tak krótkim użytkowaniu ale za to dość intensywnym, zachęcił nas do siebie ilością miejsca, relatywnie wysokim komfortem, za to rozczarował słabym (jak na takie auto i 6 osób) silnikiem.
~Grzegorz
Hyundai Trajet
Dobry duży samochód dla sporej rodziny ( mam 4 dzieci ).
~Praetho
Hyundai Trajet
Pomimo pewnych dupereli, oceniam to autko na 5. NAJLEPSZY samochód jaki miałem. Narazie jestem na nie nakręcony, jak ochłonę popatrzę na nie bardziej trzeźwo.
Hyundai Trajet
naprawdę dobry samochód dla większej rodziny ;p i bardzo dobra alternatywna dla takich aut jak Zafira, Sharan czy Galaxy

Usterki Hyundai Trajet

Hyundai Trajet – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Hyundai Trajet
Pomijając drobne usterki i raczej średnio przytulne wnetrze auta ,to jestem zadowolony.
~wojtek 84
Hyundai Trajet
sharana miałem też w gazie ale lpg bylło założone w polsce a w trajecie w holandi nie ma co porównywac lepsza kultura pracy niz w sharanie nie ma różnicy gaz czy benzyna nie ma spadku mocy (Silnik)
~Klod
Hyundai Trajet
Jak na tą masę całkiem ładnie przyspiesza, zimą trochę nierówno pracuje zanim nie osiągnie odpowiedniej temperatury. (Silnik)
~michał