Lista ocen Hyundai Tucson I (86) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lewy
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Genialna robota projektantów i producenta. Jedynie materiały we wnętrzu samochodu mogłyby być lepszej jakości. Plastiki są trochę twarde. Poza tym nie ma się do czego przyczepić. Każdy kogo wiozę tym autem pierwszy raz jest zaskoczony, że koreańczyk takie cudo stworzył
~bzarzycka@seznam.cz
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jak na razie idzie świetnie. Najlepsze rozwiązane jest przewożenie długich ładunków. Przy otwarciu tylnej szyby w drzwiach i złożeniu do przodu przedniego siedzenia można przewozić bardzo długie przedmioty lub spać w samochodzie.Podłoga jest praktycznie na tym samym poziomie.
~igreg
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Bardzo wygodny, stabilny, bezpieczny. Idealny na polskie drogi. Nie boi się dziurawych dróg, ani terenu. Daje pewność i radość z jazdy. Jest trochę bardziej męski niż reszta SUVów. Wygląda masywniej i bardzij rasowo niż reszta 4x4. Jeszcze nie spotkałem kobiety w Tucsonie.
~poker
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Uwielbiam ten samochód, dbam o niego i wiem, że od lat mogę na niego liczyć, przejechałem nim pół Europy i wierzę, że jeszcze będzie mi długo służył. Nie mam serca aby go sprzedać, zona naciska na zmianę pojazdu wiem, że kolejny też będzie hyundai.
~mp64
SUV Facelifting 2.0 CRDi VGT 150KM 110kW
Mnóstwo miejsca - mam 180cm, po złożeniu tylnych siedzeń przespałem się na Okęciu przed odprawą o 4rano, podróż nie męczy, można jechać kilka godzin bez odpoczynku i zmęczenia, prowadzi się pewnie i bezpiecznie, może być wszechstronnie wykorzystywany.
~Grzegorz
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
To jest najlepsza wartość za daną cenę. Oczywiście możesz go porównać, że jest gorszy niż Subaru, czy Rover, ale postaw go z samochodami w tej samej cenie i nie będziesz miał wątpliwości, że jest najlepszym, najwygodniejszym sprzętem jeżdżącym.
~pawel615@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
sterowania radiem w kierownicy,koła mogłyby być 17, sygnalizacji właczonych świateł, sygnalizacji nie zapętych pasów bardziej dokuczliwej,zbiornik paliwa mógłby być o conajmniej 20litrów większy, ale to drobiazgi ogólnie na razie jest OK.
~admin@igreg.net
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Idealny kompromis pomiędzy wygodą i jakością, a ceną. Nie płacisz za rzeczy, które są zbędne w codziennej eksploatacji. Niezawodny. Samochód do jazdy, a nie do szpanu. Bardziej męski niż Toyota Rav4, Mitsubishi Outlander, czy Honda CRV ... no i tańszy.
~dan@mess13.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
w tym segmencie auto jest najtansze ale nie najgorsze. marka nie jest z najwyzszej polki ale daje duzo satysfakcji dla osob ktore licza sie z kosztami. wyglad auta nie mowi: jestem danszy o 10 - 30 tys. od konkurencji. a to wazne :) przeciwnie
~polecany
SUV 2.7 i V6 24V 175KM 129kW
wcześniej jeździłem octavią 1.9 tdi i powiem szczerze, ta skoda nawet nie umywa się do Tucsona, tutaj nie ma co porównywać starej marnej technologii VW do Hyundaia, szkoda pisać cokolwiek Tucson wygrywa pod każdym wzgledem