Lista ocen Hyundai Tucson III SUV (63) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Oto lista którą do tej pory robiłem: - 50 tyś - tylne amortyzaroy się wybiły - bardzo dziwne szczególnieże jeździłem głównie po asfalcie - 40 tyś - przekładnia kierownicza - gwarancja - 110 tyś - rozleciało się łożysko w lewymprzednim kole - 100 tyś - zatrzaśnięte tylne drzwi pasażera - awaria zamka (bardzo kłopotliwa naprawa ASO nie dąło rady pozostało skorzystanie z innego serwisu i wycinanie boczka z wymianą kompletnego zamka + nowy...
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Nigdy nie zawiódł i nie odmówił posłuszeństwa na trasie, ale wymagania są jednak trochę większe niż tylko unikanie lawet. 27.000 km brak napędu 4x4 i wymiana elektrohydraulicznego załączania tylnego mostu. Gwarancja (normalnie około 15.000 zł.) 38.000 km nowy dpf. Gwarancja (normalnie około 16.000 zł). trochę drogo, bo suchy dpf do Fordów to jakieś 3.000 zł. Aktualnie umierające sprzęgło i na następnym przeglądzie przy 80.000 km wymiana...
~Sebastian
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Tutaj jedna gwiazdka a to głównie za ten silnik za naprawę któego penie brubo zapłacę - ale nie zamierzam teraz zmieniac samochodu także jakoś to przeboleję. W mojej ocenie nie powinno to być dopuszczalne żeby przy przebiegu 150tyś trzeba było już dokonywać kapitalnego remontu. Nie po to kupiłem nowy samochód za 90tyś i dbałem o niego regularnie żeby zaledwie po niespełna 7 latach spokojnego użytkowanie remontować silnik.
~kiler
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Jest 4 raz na serwisie usterki co jedna to poważniejsza 1-zamek.2-cały pas z czujnikami. 3-padło wspomaganie kierownicy a co jeszcze to napisze następnym razem. Pozdrawiam wszystkich co są zadowoleni i tych co mają podobne problemy z tym modelem.
~how_much
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Na początku wydawało mi się że sporo dostaję za tę cenę jednak koszt wymiany uszkodzonych części jest absurdalny. 7200 zł za siłowniki do elektrycznej klapy bagażnika - nie chce mi się komentować... Klapa nie chciała się zamykać i to było irytujące
~Krzysztof
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Skrzynia biegow!! Grzechotanie po porannym rozruchu do tego serwisy zwodza klientow i wymieniaja wszystko co nie potrzebne po czym znowu sie do nich wraca. NIe po to kupuje sie nowe auto zeby jezdzic z nim do serwisu co miesiac
~Robert Cieśla
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Samochód nie odpala i nie jest to wina akumulatora tylko elektroniki. W trakcie rozruchu oświetlenie (kontrolki) nie przygasają, czyli mają prąd. Serwis oczywiście trzyma 3 dni samochód i ładuje tylko akumulator.
~Robert Cieśla
~Carol
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
PODEJRZENIE WADY KONSTRUKCYJNEJ - Układ hamulca ręcznego - samochód więcej na serwisie niż jeździ. Niedopuszczalna usterka, bardzo poważna zagrażająca życiu pasażerów i innych uczestników na drodze.

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mo
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Podejście dealera. Wydaje auto bez instrukcji. Trzeba wydzwaniać i się prosić. Kręci z wydaniem obiecanych dywaników. Najlepiej chyba wszystko wcześniej spisać w umowie Żenada
Hyundai Tucson III SUV