Ocena kierowcy - Infiniti FX I

eudezet, 16 lat temu
Silnik 4.5 i V8 32V AWD 319KM 235kW
Rok produkcji 2005
Infiniti FX I 4.5 i V8 32V AWD 319KM 235kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Inne : dopracowany system bezkluczykowy. I to, że wszystko w nim działa !
po porostu super, a jeśli zrobią na polskę/europę wersję 6.0 TDI (jak obiecują) to już będzie ideał
nie ma co ta V8 ciśnie strasznie, pomimo swojej wagi ma 6,1 do 100 km/h Używając tiptronica wychodzi z zegarkiem jednak sporo krócej.
to ideał, nie byłem przekonany do automatu, teraz wiem - wypas nie zrzuca bez sensu, redukuje o 1,2 lub nawet 3 biegi, aby momentalnie przyspieszyć.
nie ma dyskusji to gokart, nie sposób wyprowadzić to auto z równowagi. A zakręty mozna pokonywać z ogromnymi prędkościami. Zupełnie co innego niż we wszystkich suvach i pseudo terenówkach. Tu u mnie twarde zawieszenie. Idealne.
duże auto, może sprawiać trudności w prowadzeniu niedoświadczonemu kierowcy. Do tyłu kolorowa woielka kamerka cofania z oznaczeniami. Bardzo wygodna rzecz.
Nigdzie nie było mi tak wygodnie, wielki fotel jak w domu przed tv, miękki i wygodny, odsuwa się do tyłu, a kierownica podnosi aby ułatwić wsiadanie
wszystko działa super, szron na zębach w lato, a w chłodniejsze dni jak to v8 nagrzewa się po 100 metrach... Do tego jeszcze ten ma podgrzewanie postojowe.
własnie tyle powinno być, nie za dużo nie za mało w sam raz
po zmianie na ciche opony słychać tylko silnik przy mocnym dodaniu gazu. Na prawdę ładny dzwiek...
No a ile to ma kosztować? Wiem powinien palić 7l. Ale i tak nie ma tragedii jak na 4,5l V8
Przy cenie tego auta w stanach czy kanadzie nie ma on poważnej konmkurencji.
pierwsze auto w którym nic się nie psuje. trzeba szukać co by tu jeszcze wymienić, olej itp.
wogóle brak usterek
Infiniti FX I