Lista ocen Infiniti M III 3.0d V6 238KM 175kW 2010-2013 (4) - Stosunek jakość/cena

~Sengin
Sedan 3.0d V6 238KM 175kW
Na tle konkurencji cena jest dosc atrakcyjna, co do jakosci to tak jak ktos wspomnial jedyna wada to trzeszczace plastiki jak w tanim samochodzie na nierownosciach duzych, zwlaszcza konsoli srodkowej, tak samo bylo podczas jazdy probnej wiec cos jest na rzeczy. Mam zamiar zglosic to na gwarancji bo jest to denerwujace w samochodzie, ktory szczyci sie luksusem i precyzja wykonania do ktorej mam pare zastrzezen ale sa to mimo wszystko szczegoly
~Bartek
Sedan 3.0d V6 238KM 175kW
Jestem szalenie zadowolony z zakupu, uważam że w tej cenie samochód ma wszystko : przykuwający uwagę wygląd, wygodę, moc. Szczerze mówiąc nie zamieniłbym na nowsze Audi, czy BMW które chodzą za podobne lub większe pieniądze - brak im duszy, tego czegoś
~Mario
Sedan 3.0d V6 238KM 175kW
Jako nowy samochód kosztował około 300.000 zł, po pięciu latach cena spadła do około 50.000 zł i nadal się trzyma.
~xeo151
Sedan 3.0d V6 238KM 175kW
Cena za topową wersje jednak nie jest niska, i może być to powodem średniej popularności tego auta w Polsce.