Lista ocen Infiniti Q50 I (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Po początkowym zachwycie teraz raczej słabo, największe wady: 1. Tragiczny promień zawracania 2. Żyjący swoim życiem układ wentylacji 3. Kiepska skrzynia biegów 4. Beznadziejna nawigacja 5. System multimedialny - porażka całkowita 6. Tragicznej jakości lakier - po ponad 60 tys km cały dół auta jest dosłownie wypiaskowany 7. Kiepska jakość skór - są milutkie w dotyku ale szybko się wycierają.
~Kierowca
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Wziąłem auto powystawowe (16 000 KM) a w rozliczeniu oddałem stare, zniżka względem nowego o ok 30 tys. to już jest b. ładnie. W tej cenie nie ma nic podobnie interesującego, nowoczesnego, dobrze wyglądającego i mało popularnego. Spotkać drugie takie same na drodze nie jest łatwo (miasto 300 tys.).
~Wlaziu
Sedan 3.5 Q50 Hybrid 364KM 268kW
Pomimo tego, że auto ma pewne wady, to cena z nawiązką rekompensuje je. Konkurencja (Stinger, Giulia, Arteon) jest w porównywalnych opcjach silnikowych dużo droższa. Świetne auto w cenie golfa r, mniej praktycz, ale dużo lepiej wyposażone .
~Aleksander
Sedan 3.5 Q50 Hybrid 364KM 268kW
Moim skromny zdaniem na dzień dzisiejszy jeśli jest się kierowcą oczekującym od pojazdu dreszczyku emocji, wysokiego komfortu i jakości wykonania oraz nietuzinkowego wyglądu to Infiniti Q50S Hybrid ma to wszystko za umiarkowaną cenę
~Jacek_C
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Nie widzę auta w kategorii premium o tak niskiej cenie i tak wysokiej jakości. Niepojęte, że Infiniti nie przebiło się w Polsce i ludzie wciąż kupują o kilkadziesiąt tysięcy droższe niemiecki limuzyny.
~Olek
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Oczekiwałem więcej po klasie premium. Zależało mi na ekonomicznym silniku i na marce któa wyróżnia się spośród niemieckich aut. Chciałem diesla a ciężko znaleźć taniego diesla w klasie premium.
~Cappy
Sedan 2.0t (Euro 6) 211KM 155kW
To auto jest OKAZJĄ, cena dobrze wyposażonej jakieś śmieciowej skody superb a daje nam milion razy więcej, lepiej się prowadzi, wygląda i jest po prostu lespze.
~Wojtek
Sedan 3.5 Q50S Hybrid 364KM 268kW
Nie ma obecnie na rynku sportowej luksusowej limuzyny o takich parametrach i wyposażeniu w podobnych relacjach cenowych. Samochód na pewno wart swoich pieniędzy.
~Wojtek
Sedan 3.5 Q50S Hybrid 364KM 268kW
~hewamich
Sedan 3.7 V6 333KM 245kW
A tej cenie auto daje dużo i jest całkiem młode, natomiast jest kilka rzeczy które mogły być zrobione lepiej. M Mimo wszystko jest okej !