Oceny Isuzu D-Max I

Liczba ocen

Najnowsze oceny Isuzu D-Max I

~Buldozer124
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Pokonując codziennie ok. 300 zakretów po alpejskich serpentynach, zajeździłem już wiele pseudo 4x4 napędowych aut. Isuzu jako pierwsze nie ma problemu z takim obciążeniem ( różnica wysokości 960m). I mimo, że zakręty pokonuje jak Titanic, to i tak mam wrażenie że chciałby jeszcze ciągać kłody.
3,8
~JS
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Samochód do pracy i na wyjazdy oczywiście trudno go porównywać z osobówką, ale jako samochód uniwersalny bardzo dobry.
~Tomek
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Przesiadłem się z Subaru, więc różnica jest odczuwalna (Układ jezdny)
~jarkie
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Samochód do pracy i do wyjazdów wakacyjnych zwłaszcza uciąg na haku jest rewelacyjny (Stosunek jakość/cena)
~zapas
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
to co wyszlo z isuzu wedlug mnie jest nie zawodne TO SIE NIE PSUJE!!!!! (Bezawaryjność (drobiazgi))
~mars
Single Cab 2.5 D 136KM 100kW
Przy 1000 km ze skrzyni zaczęły dochodzić nasilające się dźwięki - przy zmianie biegów. Serwis nie widzi problemu. (Skrzynia biegów)
~filis
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
ok 9,5 litra w warunkach zimowych , 4x4 włączone -bardzo dobry wynik (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~andrzej@czb.com.pl
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Nie jechałem jeszcze autem w naprawdę długiej trasie ( to jest takiej, gdzie pół baku zostałoby spalone w jeździe non stop ) - zatem moja ocena jest niepełnej wartości. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~PPHU PROXIMUS
Single Cab 2.5 D 136KM 100kW
CHOĆ PRZY 110km/h ZACZYNA BYC SŁYSZALNY W OKOLICACH LUSTEREK SZUM POWIETRZA. (Wyciszenie)