Oceny Isuzu Trooper I 2.6 122KM 90kW 1987-1991

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Isuzu Trooper I 2.6 122KM 90kW 1987-1991

~kandiru@tlen.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
autko sprawuje sie rewelacyjnie, przeszlo duzo, bardzo lubi nim jezdzic moja zonka wiec to mowi samo za siebie :), w terenie moglo by byc lepiej ale nie robilem zadnych przerobek wiec nie mam co nazekac, jedyny mankament to slabe grzanie zima i korozja ramy, poza tym swietny samochod
~rkosa@poczta.onet.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Autko super, bardzo uniwersalne, moze sluzyc jako bezpieczny pojazd rodzinny jak tez jako samochod do pracy w ciezkim terenie, do paliwozernosci mozna przywyknac, jedynym mankamentem jest brak szybkiej dostepnosci nowych czesci zamiennych - okres oczekiwania okolo 4 tygodni.
3,5
~pallo@2op.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
poza tym to niemam zazutów do tego samochodu wszystko jest ok poza wyzej wymienionymi wadami
~dANIEL
Terenowy 2.6 122KM 90kW
jestem posiadaczem tego auta od dwóch lat. Jest to trzecie auto w rodzinie do wyjazdów na narty, ryby, grzyby. Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony niezawodnością tej małej terenówki.
~mxjar@interia.pl
generalnie pomimo pewnych mankamentów (silnik) samochód OK
~Nahen
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Generalnie jest ok i przymierzam sie do kupna drugiego dla żony ;)
~suchy
Terenowy 2.6 122KM 90kW
To naprawdę bardzo dzielne auto terenowe o niskiej cenie zakupu i przecietnej cenie eksploatacji.
~maclennan@wp.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Naprawdę lubię to auto i znakomicie się nim jeździ. Polecam każdemu szczególnie biorąc po uwage cenę.
~maclennan@wp.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Super terenowe auto - oczywiście w stosunku do rocznika i ceny. Wszędzie wjedzie, rzadko się psuje. daje radę!
~pixel3xl@go2.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Dziala zajebiscie i utrzymanie jest naprawde malo kosztowne, (oprucz oplat) silnik przystosowany do gazu, na 100km spala 13l gazu