Oceny Iveco Daily VI

Najnowsze oceny Iveco Daily VI

2,2
~Igi
Furgon 3.0 146KM 107kW
Wybor padl na Iveco ze wzgledu ma fakt iz Fiat zrezygnowal z silnikow 3.0 z ktorymi mam bardzo dobre doswiadczenia (jeden 634tys. Km drugi 454tys. bez zadnych powaznych awarii jezdza dzielnie dalej). Niestety jezeli chodzi o Iveco Daily samochod bardzo ale to bardzo mnie zawiodl. Jeden ledwo skończył okres gwarancyjny (po ok 260tys.) i w przeciagu 3 miesiecy musialem wymienic alternator (w fiacie dopiero po 550tys.), nastepnie skrzynie biegow...
~Totalnie rozczarowany użytkownik
Furgon 2.3 126KM 93kW
W lawecie rozwaliło się wszystko co mogło, od dpf, po dwumas, zaciski, klimę, Czujniki, nawet pękła rama. Siadły też łożyska, i teraz najlepsze ZGNIŁA 5 LETNIA FELGA STALOWA WZMACNIANA. TE AUTA TO ŻART.Myślałem że opinie w necie to jakas ustawka i ściema. Kupilem auto, place leasing, w rok wsadziłem w naprawy 50 tys zl plus leasing. Jeśli wam życie mile nie kupujcie tych sztruclów. Auto woziło 1-2 ton ładunku
2,8
~Kuzyn
Furgon 3.0 146KM 107kW
Samochód ładny. Dobrze radzi sobie z ciężarami. Za tą cenę spodziewam się jednak jakości a irytuje mnie wiele rzeczy. Izoterma z agregatem, termorejestratorem, webasto za brutto 220 tyś zł.
~Janusz
Furgon 3.0 146KM 107kW
W porównaniu do poprzednich wersji Iveco całkowicie się zmieniło, środek już nie jest jak w polonezie a całokształt daje dużo komfortu dla kierowcy.
2,9
~Wiesław
Nie polecam!
2,9
~Albert
Furgon 3.0 146KM 107kW
wymieniono dwa razy silnik pierwszy padł po 117tys drugi po 80tys w serwisie dużo jest takich aut czekających na wymianę. Z całą pewnością jest jakaś wada fabryczna do której nikt się nie chce przyznać (Silnik)
~Adrian
Furgon 3.0 146KM 107kW
Przy szybkich zmianach biegów słychać synchronizatory (Skrzynia biegów)
~Olo
Furgon 3.0 146KM 107kW
mocny, ekonomiczny jak na samochów ale trochę głośny! (Silnik)