Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Iveco – wybierz model

Najnowsze oceny Iveco

2,5
~Mad Max
Iveco Daily III
Nigdy więcej nie kupię Iveco. Mam same problemy, nie ma miesiąca gdzie coś nie hałasuje, czegoś nie trzeba zrobić i że coś nie szwankuje. Koledzy jeżdżą Volkswagenami LT mają nakręcone 2x więcej ode mnie i nie narzekają, nic się nie psuje, robią tylko podstawowe wymiany a ja cały czas coś naprawiam. Dodam, że moje Iveco to nie żadna mina, samochód bezwypadkowy z prawdziwym, oryginalnym przebiegiem.
~Henio
Iveco Daily III
Jest super, silniczek robi wrazenie :) zapraszam na forum-iveco.pl
~Janusz
Furgon 3.0 146KM 107kW
Iveco Daily VI
W porównaniu do poprzednich wersji Iveco całkowicie się zmieniło, środek już nie jest jak w polonezie a całokształt daje dużo komfortu dla kierowcy.
~aldo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Iveco Daily II
Ogólnie samochód wypada całkiem nieźle. Co prawda nie jest to konstrukcja nowoczesna i ma kilka wad, ale na tle konkurencji wypada całkiem nieźle. Jest znacznie mocniejszy od MB 412d, nie wspomnę o LT46. Zużywa nieco mniej paliwa. Owszem kultura pracy oraz wykonania konkurencji jest wyższa to jednak są to pojazdy znacznie droższe. IVECO natomiast jest znacznie bardziej odporne na korozję. Swoją opinie opieram na dosyć dużym doświadczeniu z...
~Łukasz
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
Iveco Daily IV
na tle pozostałych którymi jeździłem iveco wypada doskonale. Do tego ten fotel sprężynujący nasze polskie dziury :))
2,2
~squash90
Iveco Daily III
Kupując to auto sugerowałem się wieloma opiniami, które były ze sobą sprzeczne. Jedni mówili, że jest to wół roboczy i można nim przewieźć nawet 5ton. Drudzy natomiast mówili, że Iveco to ciągłe usterki. Zaufałem tym drugim. I co? Zawiodłem się niesamowicie. Nie polecam nikomu i odradzam nawet największym wrogom.
~Robsik
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Iveco Daily II
Wół roboczy, ale niezawodny i niewiele pali. Mam dwa takie same i nie nażekam.
~Albert
Furgon 2.3 HPI 136KM 100kW
Iveco Daily V
W automacie i tempomat, laweta, rozstaw osi prawie 4 m, najazd 5,05m , hak + laweta. daje rady choć do Włoch w ciężkie trasy ciut za słaby. Spalanie z lawetą 12 litrów średnio 90km/h w trasie. Miałem wcześniej 2,8 to podobne wrażenia. Byłem pół roku temu na hamowni i mam teraz około 150 kucy i czuć trochę tych nastu koni różnice...
Dziennik kosztów dla Iveco
11,2
~Asterix
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Iveco Daily II
Moze i troche toporne jest na dzień dzisiejszy Iveco,nie rozpieszcza luksusem nie njest zbyt cicho w kabinie. Ale napewno jest to auto do ciezkiej pracy !!! zadymi zakopci zaklekocze a pojedzie i dojedzie zawsze. Polecam
2,2
~squash90