Oceny Iveco – wybierz model

Najnowsze oceny Iveco

~jarqu1
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Iveco Daily III
Jedyny samochód na ramie, oprócz Mascota Nie boi się dużych wag i wytrzyma prawie wszystko Silnik bardzo oszczędny, przy kontenerze 8-paletowym i pełnym załadunku ok 3t nie zdarzyło się żeby spalił więcej niż 12,5l
2,5
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Iveco Daily III
Nigdy więcej nie kupię Iveco. Mam same problemy, nie ma miesiąca gdzie coś nie hałasuje, czegoś nie trzeba zrobić i że coś nie szwankuje. Koledzy jeżdżą Volkswagenami LT mają nakręcone 2x więcej ode mnie i nie narzekają, nic się nie psuje, robią tylko podstawowe wymiany a ja cały czas coś naprawiam. Dodam, że moje Iveco to nie żadna mina, samochód bezwypadkowy z prawdziwym, oryginalnym przebiegiem.
~Janusz
Furgon 3.0 146KM 107kW
Iveco Daily VI
W porównaniu do poprzednich wersji Iveco całkowicie się zmieniło, środek już nie jest jak w polonezie a całokształt daje dużo komfortu dla kierowcy.
~zpozkierowcy
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
Iveco Daily IV
Iveco Daily to doskonałe auto do przewozu rzeczy które nie wejdą na zwykłego busa, czy to ze względu na tonaż czy na gabaryt, a kupienie auta powyżej 3,5 tony byłoby nie opłacalne. Opisuję auto z pozycji kierowcy - nie \"słyszałem od kolegi\" czy coś w tym stylu. Sprzedane przez szefostwo przy przebiegu 450000 było z żalem żegnane przeze mnie - nigdy ale to przenigdy nie zawiodło w trasie. Niskie spalanie, ogrom mocy pod pedałem gazu -...
~medyk
Furgon 2.3 TD 136KM 100kW
Iveco Daily III
jeżdziłem masterami, sprinterami,iveco jest wygodne fotel kierowcy super długie siedzisko.
~jarekluranc@interia.pl
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Iveco Daily III
Jest to rewelacyjny samochód w klasie dostamwczaków moje auto jest cały czas przeładowywane z ładunkiem 2,5 tony radzi sobie rewelacyjnie. Silnik jest dynamiczny i charakteryzuje się rozsądny spalaniem . Polecam ten samochód jest jak najbardziej OK
1,7
~sumi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Iveco Daily III
samochód tylko do stania jako pokazowy może ładnie wygląda ale nic poza tym
~Daniel Leszno
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Iveco Daily III
dobre auto, mam 3 iveca od 98r.do 99r. i 1 nowy model wytrzymale na przeładunek wytrzymaly silnik (znajomy ma iveco z przebiegiem 700 000km) twierdze ze moje tez dotrzyma tego przebiegu albo i wiecej ,lekko skrzypiace plastiki,obwieszajace sie dźwi szczególnie tylne przy fórgonie zbyt maly zbiornik paliwa mała przestrzen miedzy nadkolami przy fórgonach na podwójnych kołach
~Łukasz
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
Iveco Daily IV
na tle pozostałych którymi jeździłem iveco wypada doskonale. Do tego ten fotel sprężynujący nasze polskie dziury :))
~truker
Furgon 2.3 HPT 136KM 100kW
Iveco Daily IV
super auto można ładować duży ciężar i tak zawsze sobie te autko poradzi