Oceny Iveco – wybierz model

2,8
~Kuzyn
Furgon 3.0 146KM 107kW
Iveco Daily VI
Samochód ładny. Dobrze radzi sobie z ciężarami. Za tą cenę spodziewam się jednak jakości a irytuje mnie wiele rzeczy. Izoterma z agregatem, termorejestratorem, webasto za brutto 220 tyś zł.
~Eurobusy.com
Furgon 2.3 TD 136KM 100kW
Iveco Daily IV
Mocne auto, to już moje 4-te Iveco z silnikiem 2.3 Latamy do Uk raz w tygodniu, przebieg 5tys co tydzień, nigdy auto nie stanęło tak, żeby nie wróciło same na kołach.
~jaPierdziu
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Iveco Turbo Daily 35-12
Z mojego punktu widzenia to jeden z lepszych dostawczaków na rynku , bardzo trwały silnik , spokojnie nakręci 1 milion kilometrów , skrzynia trwała , korozja w normie . Dosyć drogie
Dziennik kosztów dla Iveco
11,2
~gracz
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Iveco Daily III
Bardzo wygodny samochód dla osoby prowadzącej. Duża ładowność. Zwinny. POLECAM samochód!!!!!
~14dziaban88
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
Iveco Daily IV
Oceniam na plus.Samochod idealny do wozenia ciezarow pow.2 tony.
~aldo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Iveco Daily II
Ogólnie samochód wypada całkiem nieźle. Co prawda nie jest to konstrukcja nowoczesna i ma kilka wad, ale na tle konkurencji wypada całkiem nieźle. Jest znacznie mocniejszy od MB 412d, nie wspomnę o LT46. Zużywa nieco mniej paliwa. Owszem kultura pracy oraz wykonania konkurencji jest wyższa to jednak są to pojazdy znacznie droższe. IVECO natomiast jest znacznie bardziej odporne na korozję. Swoją opinie opieram na dosyć dużym doświadczeniu z...
~14dziaban88
Furgon 3.0 HPT 176KM 129kW
Iveco Daily III
Ogolnie jestem zadowolony,to taki wół roboczy.Dwie wady tego samochodu to duze spalanie i bardzo drogie czesci,poza tym polecam.
~Łukasz
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
Iveco Daily IV
na tle pozostałych którymi jeździłem iveco wypada doskonale. Do tego ten fotel sprężynujący nasze polskie dziury :))
~Albert
Furgon 2.3 HPI 136KM 100kW
Iveco Daily V
W automacie i tempomat, laweta, rozstaw osi prawie 4 m, najazd 5,05m , hak + laweta. daje rady choć do Włoch w ciężkie trasy ciut za słaby. Spalanie z lawetą 12 litrów średnio 90km/h w trasie. Miałem wcześniej 2,8 to podobne wrażenia. Byłem pół roku temu na hamowni i mam teraz około 150 kucy i czuć trochę tych nastu koni różnice...
~Asterix
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Iveco Daily II
Moze i troche toporne jest na dzień dzisiejszy Iveco,nie rozpieszcza luksusem nie njest zbyt cicho w kabinie. Ale napewno jest to auto do ciezkiej pracy !!! zadymi zakopci zaklekocze a pojedzie i dojedzie zawsze. Polecam