Ocena kierowcy - Iveco Daily VI

Totalnie rozczarowany użytkownik, 2 lata temu
Rok produkcji 2015
Iveco Daily VI 2.3 126KM 93kW od 2014 - Oceń swoje auto
W lawecie rozwaliło się wszystko co mogło, od dpf, po dwumas, zaciski, klimę, Czujniki, nawet pękła rama. Siadły też łożyska, i teraz najlepsze ZGNIŁA 5 LETNIA FELGA STALOWA WZMACNIANA. TE AUTA TO ŻART.Myślałem że opinie w necie to jakas ustawka i ściema. Kupilem auto, place leasing, w rok wsadziłem w naprawy 50 tys zl plus leasing. Jeśli wam życie mile nie kupujcie tych sztruclów. Auto woziło 1-2 ton ładunku
Brak mocy, nie nadaje się do jazdy z zestawem. Puchnie na płaskim przy załadowaniu na niego 1500 kg. Nadaje się tylko do jezdzenia na pusto
Dramat
Zdążyłem wymienić każdy element zawieszenia w 100 tys km
Papierowa delikatna, rdza już wychodzi
Szyby porysowaly sie i wyglądają gorzej niż w 20 letnim vw lt
Wentylator się kończy, słychać że przestaję pracować poprawnie, klimą tylko dochładza mimo 3 krotnego pełnego serwisu i sprawdzenia
Miejsca malo, niewygodnie
W dostawczaku to pojęcie nie istnieje
Za taką cenę to ja mogę sobie lamborghini wynająć i jezdzic cały rok, kupienie auta plus naprawy, po roku podwoiłem wartość auta naprawami
Sypie się wszystko
Ten samochód to jeżdżącą usterka

On - zużycie paliwa dla silnika 2.3 126KM 93kW [l/100km]

15,2