Oceny Iveco Turbo Daily 35-12

Najnowsze oceny Iveco Turbo Daily 35-12

3,8
~amstaffdog@o2.pl
Furgon 2.5 TD 87KM 64kW
samochod jak na swoj wiek sprawuje sie bdb tylko blacha juz sie sypie ale w porownaniuz mercedesem to mistrzostwo ogolem nie narzekam tylko czesci drogie:( szukam predkosciomierza do niego i lewych dzwi
3,6
~ARISS
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
jAK ZA TE PIENIĄDZE AUTO JEST GODNE POLECENIA JA POSIADAM 35-12 2000r KONTENER B. DUZY AUTO SPISUJE SIE DOBRZE ALE FAKT FAKTEM ZE SZUKALEM TEGO AUTA PONAD 1 ROK BO WIEKSZOSC AUT DOSTEPNYCH U NAS W KOMISACH SA WYPICOWANE I WYJECHANE NA MAXA TYPOWE SZROTY!!!POZDRAWIAM
~grzesliz@op.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
auto dość trwałe ale wymaga reguralnego serwisowania, bowiem na zaniedbania bardzo wrażliwe jest szczególnie zawieszenie, nie warto oszczędzać i lekceważyć wymiany drobnych elementów jak np: krzyżaki, w moim poprzedni właściciel zaniedbał ich wymiany i przez to ucierpiał most którego naprawa kosztowała blisko 8 razy więcej. Zadbany egzempalaż powinien służyć długo i bez większych "świństw". Bardzo drogi serwis i części
~ps_kontek@korba.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Swietne auto dostawcze, jazda na trasie niczym nie odbiega od jazdy osobówką(przyśpieszenia, wyprzedzanie itp.), ekonomiczne zurzycie paliwa zawsze poniżej 10L. Jedyny minus jaki znalazłem to drogie części - oryginalne, to wszystko.
~jaPierdziu
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Z mojego punktu widzenia to jeden z lepszych dostawczaków na rynku , bardzo trwały silnik , spokojnie nakręci 1 milion kilometrów , skrzynia trwała , korozja w normie . Dosyć drogie
3,4
~L1
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
ogólnie dobry, dobrze zaprojektowany samochód, wygodny i dośc pojemny

Iveco Turbo Daily 35-12 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~madalski@kn.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Duże pakowne auto mowa o 65/c15 z dużum kontenerem izotwemą mogło być lepiej mało brakuje , estetyka ok
3,7
~lukaszsarnat@wp.pl
Furgon 2.5 TD 87KM 64kW
Auto warte pieniedzy. Za te pieniadze nie kupi się nic lepszego. Wolałbym sprintera 412 ale tu odzywa sie ekonomia.
3,4
~zobert@wp.pl
Furgon 2.5 TD 87KM 64kW
ogólnie nie mogę narzekać auto przewiozło jakieś 10.000 ton więc zawieszenie ma prawo skrzypieć(?),jednak moja ocena w porównaniu z innymi autami jest jak poniżej
~Driver R
Furgon 2.5 TD 87KM 64kW
Wyjątkowo dobry samochód do intensywnej eksploatacji. Zadbany (wymiana olejów, filtrów, płynów w odpowiednim czasie) rewanżuje się praktycznie absolutną bezawaryjnością.