Oceny Iveco Turbo Daily 35-12

Oceny Iveco Turbo Daily 35-12 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Iveco Turbo Daily 35-12

~amstaffdog@o2.pl
Iveco Turbo Daily 35-12
samochod jak na swoj wiek sprawuje sie bdb tylko blacha juz sie sypie ale w porownaniuz mercedesem to mistrzostwo ogolem nie narzekam tylko czesci drogie:( szukam predkosciomierza do niego i lewych dzwi
~ARISS
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Iveco Turbo Daily 35-12
jAK ZA TE PIENIĄDZE AUTO JEST GODNE POLECENIA JA POSIADAM 35-12 2000r KONTENER B. DUZY AUTO SPISUJE SIE DOBRZE ALE FAKT FAKTEM ZE SZUKALEM TEGO AUTA PONAD 1 ROK BO WIEKSZOSC AUT DOSTEPNYCH U NAS W KOMISACH SA WYPICOWANE I WYJECHANE NA MAXA TYPOWE SZROTY!!!POZDRAWIAM
~grzesliz@op.pl
Iveco Turbo Daily 35-12
auto dość trwałe ale wymaga reguralnego serwisowania, bowiem na zaniedbania bardzo wrażliwe jest szczególnie zawieszenie, nie warto oszczędzać i lekceważyć wymiany drobnych elementów jak np: krzyżaki, w moim poprzedni właściciel zaniedbał ich wymiany i przez to ucierpiał most którego naprawa kosztowała blisko 8 razy więcej. Zadbany egzempalaż powinien służyć długo i bez większych "świństw". Bardzo drogi serwis i części
~ps_kontek@korba.pl
Iveco Turbo Daily 35-12
Swietne auto dostawcze, jazda na trasie niczym nie odbiega od jazdy osobówką(przyśpieszenia, wyprzedzanie itp.), ekonomiczne zurzycie paliwa zawsze poniżej 10L. Jedyny minus jaki znalazłem to drogie części - oryginalne, to wszystko.
~jaPierdziu
Iveco Turbo Daily 35-12
Z mojego punktu widzenia to jeden z lepszych dostawczaków na rynku , bardzo trwały silnik , spokojnie nakręci 1 milion kilometrów , skrzynia trwała , korozja w normie . Dosyć drogie
~L1
Iveco Turbo Daily 35-12
ogólnie dobry, dobrze zaprojektowany samochód, wygodny i dośc pojemny

Iveco Turbo Daily 35-12 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~madalski@kn.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Iveco Turbo Daily 35-12
Duże pakowne auto mowa o 65/c15 z dużum kontenerem izotwemą mogło być lepiej mało brakuje , estetyka ok
~lukaszsarnat@wp.pl
Iveco Turbo Daily 35-12
Auto warte pieniedzy. Za te pieniadze nie kupi się nic lepszego. Wolałbym sprintera 412 ale tu odzywa sie ekonomia.
~zobert@wp.pl
Iveco Turbo Daily 35-12
ogólnie nie mogę narzekać auto przewiozło jakieś 10.000 ton więc zawieszenie ma prawo skrzypieć(?),jednak moja ocena w porównaniu z innymi autami jest jak poniżej
~Driver R
Iveco Turbo Daily 35-12
Wyjątkowo dobry samochód do intensywnej eksploatacji. Zadbany (wymiana olejów, filtrów, płynów w odpowiednim czasie) rewanżuje się praktycznie absolutną bezawaryjnością.