Lista ocen Iveco Turbo Daily 35-12 (29)

3,6
~kociołek zdzisław
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
najlepiej od nowości lać ten sam "olej", moje auto jezdzi na półsyntetyku PKN ORLEN i olej po wymianie jest przejrzysty przez około 10 tys. km. WARUNEK- JA JEŻDZĘ ROZSĄDNIE I NIE PRZEKRACZAM 2800obr./minutę.IVECO to południowiec, lubi jak się do niego gada,ma duszę, jak wracam z trasy to mu dziękuję i klepię delikatnie po masce- wiem że ON to lubi, tak samo jak MY kierowcy, kiedy dotrzemy do domu i przytulimy "BABE"i´"MALUCHY"... (Silnik)
3,5
~grzesliz@op.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
auto dość trwałe ale wymaga reguralnego serwisowania, bowiem na zaniedbania bardzo wrażliwe jest szczególnie zawieszenie, nie warto oszczędzać i lekceważyć wymiany drobnych elementów jak np: krzyżaki, w moim poprzedni właściciel zaniedbał ich wymiany i przez to ucierpiał most którego naprawa kosztowała blisko 8 razy więcej. Zadbany egzempalaż powinien służyć długo i bez większych "świństw". Bardzo drogi serwis i części
4,1
~lukasz
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
dziala zima czasa mi sa problemyz odpaleniem samochodu, po dluzszym postoju (Silnik)
~Driver R
Furgon 2.5 TD 87KM 64kW
Wyjątkowo dobry samochód do intensywnej eksploatacji. Zadbany (wymiana olejów, filtrów, płynów w odpowiednim czasie) rewanżuje się praktycznie absolutną bezawaryjnością.
3,5
~madalski@kn.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Duże pakowne auto mowa o 65/c15 z dużum kontenerem izotwemą mogło być lepiej mało brakuje , estetyka ok
~ps_kontek@korba.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Swietne auto dostawcze, jazda na trasie niczym nie odbiega od jazdy osobówką(przyśpieszenia, wyprzedzanie itp.), ekonomiczne zurzycie paliwa zawsze poniżej 10L. Jedyny minus jaki znalazłem to drogie części - oryginalne, to wszystko.
~L1
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
ogólnie dobry, dobrze zaprojektowany samochód, wygodny i dośc pojemny
2,9
~TomiX
Furgon 2.5 TD 87KM 64kW
Silnik słaby jak na taki samochód, lecz ładuję na niego 5-6 ton i i tak rozpędza sie do 110km/h (Silnik)
~olo
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
tragizm fatalne prowadzenie w koleinach co na naszych drogach jest standardem i prędko się nie zmieni mogło by być lepiej zestrojone (Układ jezdny)

Iveco Turbo Daily 35-12 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zobert@wp.pl
Furgon 2.5 TD 87KM 64kW
ogólnie nie mogę narzekać auto przewiozło jakieś 10.000 ton więc zawieszenie ma prawo skrzypieć(?),jednak moja ocena w porównaniu z innymi autami jest jak poniżej