Oceny Jaguar S-Type 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW od 2001

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Jaguar S-Type 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW od 2001

~Michal Ciew
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
Na rynku są dostępne szybsze, lepiej hamujące, z lepszym układem kierowniczym, z większą ilością miejsca samochody itd. Ale każdy kto kocha motoryzację powinien chociaż raz spróbować i doświadczyć jazdy Jaguarem. Jest w tym jakąś magia, której brakuje mi w nowej motoryzacji. Kilka razy chciałem kupić do firmy auto typy: mondeo, insygnia, superb jednak za każdym razem miałem niedosyt po jeździe testowej. Auto używam głównie na trasie PL-CZ...
~400PS
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
Jezeli wiesz na co sie piszesz to jest super. To jest auto bardzo drogie w utrzymaniu, sportowe, ciasne w srodku(jak na 5m limuzyne). Jezeli ma sie tego swiadomosc a od auta oczekuje sie niepowtarzalnego stylu i bajecznych osiagow to jest to:-).
~czesław
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
Posiadam od niedawna wszystko działa bez zarzutu , nie widzę siebie w innej marce.Wszystko na plus .Mam z 2007 r.
~jaceksuw@op.pl
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
Auto z charakterem, jeżdziłem nowym A8, nową BMW 7 i 5, ale w tym zakochałem sie od pierwszej jazdy inne poszły w odstawke. Auto warte grzechu!
~Tomasz
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
Nie jestem maluchem i gdy usiąde za kierownicą za moim fotelem naprawde mało miejsca (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Andrzej S.
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
chociaż czasami szarpie w wolnej jeździe miejskiej, jakby nie mogła się zdecydować na konkretny bieg. Ale może to tylko ten egzemplarz? muszę to zgłosić w serwisie (Skrzynia biegów)