Lista ocen Jaguar X-Type Kombi (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kubal7
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Klasyczny KONSERWAtyzm wnętrza i ciekwawa lina zewnętrzna. Pomimo wieku auto nadal ładne, podoba mi się już prawie rok. A wczesniej auta już po kilku miesiącach zaczynały mnie nudzić. Silnik wg mnie oszczędny ale to typowo fordowski niemiecki stukot na wolnych obrotach - brakuje mi tego cichego brzyczenia z made in japan z mazdy czy toyoty. Zawieszenie dość komfortowe choć dziwnie nerwowy układ kierowniczy czasami mnie drażni, ale to pewnie...
~Irek
Kombi 3.0 i V6 24V Sport 234KM 172kW
Wahałem się przed zakupem, lecz nie żałuję. Przez rok nic się w nim nie zepsuło,, więc nie wiem,, czy faktycznie części są tanie jak do mondeo. Wygodny, szybki, przyspieszenie przydaje się przy wyprzedzaniu. Dla mnie (po 50-tce) aż za szybki. Pojemny. Naprawdę sama przyjemność z jazdy. Jedyna drobna wada,, to spalanie, ale coś za coś. Przyśpieszenie 7 s do setki, to i nie spala 7/100.
~Cxpeky
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Bardzo ładny samochód i to za swoją cenę naprawdę warto. Pomimo lat ciągle wygląda na dużo droższy i w zakupie i w eksploatacji. Tak naprawdę to mondeo więc czesci tanie i nie ma problemu z zakupem. 130KM w zupełności wystarcza i potrafi zaskoczyć.
~Robert
Kombi 2.2 TD 155KM 114kW
Jaguar jest dużym kotem więc czasami lubi jak się go dopieszcza i szanuje. Na pewno nie jest to auto dla ABS-ów ( Absolutny Brak Szyji ) z BMW. Potrafi pojechać oj potrafi, ale mu nie wypada.
~Krzysiek
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Z auta jestem zadowolony. Niestety z racji przebiegu na mnie trafiło kilka poważniejszych inwestycji, ale generalnie jestem zadowolony.
~aga
Kombi 2.1 i V6 24V Sport 159KM 117kW
Bardzo dobre i ładne wykończenie wnętrza plus sportowe właściwości jezdne, daje naprawdę dużo przyjemności z jazdy.
~warcz
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Na razie nie moge narzekac.
Jaguar X-Type Kombi