Oceny Jaguar X-Type Kombi

Oceny Jaguar X-Type Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Jaguar X-Type Kombi

~kubal7
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Klasyczny KONSERWAtyzm wnętrza i ciekwawa lina zewnętrzna. Pomimo wieku auto nadal ładne, podoba mi się już prawie rok. A wczesniej auta już po kilku miesiącach zaczynały mnie nudzić. Silnik wg mnie oszczędny ale to typowo fordowski niemiecki stukot na wolnych obrotach - brakuje mi tego cichego brzyczenia z made in japan z mazdy czy toyoty. Zawieszenie dość komfortowe choć dziwnie nerwowy układ kierowniczy czasami mnie drażni, ale to pewnie...
~Cxpeky
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Bardzo ładny samochód i to za swoją cenę naprawdę warto. Pomimo lat ciągle wygląda na dużo droższy i w zakupie i w eksploatacji. Tak naprawdę to mondeo więc czesci tanie i nie ma problemu z zakupem. 130KM w zupełności wystarcza i potrafi zaskoczyć.
~Irek
Kombi 3.0 i V6 24V Sport 234KM 172kW
Wahałem się przed zakupem, lecz nie żałuję. Przez rok nic się w nim nie zepsuło,, więc nie wiem,, czy faktycznie części są tanie jak do mondeo. Wygodny, szybki, przyspieszenie przydaje się przy wyprzedzaniu. Dla mnie (po 50-tce) aż za szybki. Pojemny. Naprawdę sama przyjemność z jazdy. Jedyna drobna wada,, to spalanie, ale coś za coś. Przyśpieszenie 7 s do setki, to i nie spala 7/100.
~Krzysiek
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Z auta jestem zadowolony. Niestety z racji przebiegu na mnie trafiło kilka poważniejszych inwestycji, ale generalnie jestem zadowolony.
~Robert
Kombi 2.2 TD 155KM 114kW
Jaguar jest dużym kotem więc czasami lubi jak się go dopieszcza i szanuje. Na pewno nie jest to auto dla ABS-ów ( Absolutny Brak Szyji ) z BMW. Potrafi pojechać oj potrafi, ale mu nie wypada.
~aga
Kombi 2.1 i V6 24V Sport 159KM 117kW
Bardzo dobre i ładne wykończenie wnętrza plus sportowe właściwości jezdne, daje naprawdę dużo przyjemności z jazdy.
Dziennik kosztów dla Jaguar X-Type Kombi
7,8
~Marek
Kombi 3.0 i V6 24V Sport 234KM 172kW
Świetny silnik, pięknie mruczy, trapią go drobne usterki ale przy tym przebiegu to nic nadzwyczajnego. Nie bierze grama oleju a kultura pracy wzorowa (Silnik)
~Gosia
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
rodzice + dwoje małych dzieci + nowofundland w bagażniku, wszyscy mają pełen komfort!! :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Papi
Kombi 3.0 i V6 24V Sport 234KM 172kW
Myślę, że właśnie przy jednostkach 3 litry i powyżej możne mówić o doskonałej kulturze pracy. (Silnik)
~warcz
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Przy dodaniu gazu do konca zostaje za mna chmurka dymu. Wiem ze to normalka przy tym silniku, jednak Jaguar powinien byc bardziej dostojny. (Silnik)
Jaguar X-Type Kombi