Oceny Jaguar X-Type Kombi

Jaguar X-Type Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jaguar X-Type Kombi

~kubal7
Jaguar X-Type
Klasyczny KONSERWAtyzm wnętrza i ciekwawa lina zewnętrzna. Pomimo wieku auto nadal ładne, podoba mi się już prawie rok. A wczesniej auta już po kilku miesiącach zaczynały mnie nudzić. Silnik wg mnie oszczędny ale to typowo fordowski niemiecki stukot na wolnych obrotach - brakuje mi tego cichego brzyczenia z made in japan z mazdy czy toyoty. Zawieszenie dość komfortowe choć dziwnie nerwowy układ kierowniczy czasami mnie drażni, ale to pewnie...
~Irek
Kombi 3.0 i V6 24V Sport 234KM 172kW
Jaguar X-Type
Wahałem się przed zakupem, lecz nie żałuję. Przez rok nic się w nim nie zepsuło,, więc nie wiem,, czy faktycznie części są tanie jak do mondeo. Wygodny, szybki, przyspieszenie przydaje się przy wyprzedzaniu. Dla mnie (po 50-tce) aż za szybki. Pojemny. Naprawdę sama przyjemność z jazdy. Jedyna drobna wada,, to spalanie, ale coś za coś. Przyśpieszenie 7 s do setki, to i nie spala 7/100.
~Krzysiek
Jaguar X-Type
Z auta jestem zadowolony. Niestety z racji przebiegu na mnie trafiło kilka poważniejszych inwestycji, ale generalnie jestem zadowolony.
~Robert
Kombi 2.2 TD 155KM 114kW
Jaguar X-Type
Jaguar jest dużym kotem więc czasami lubi jak się go dopieszcza i szanuje. Na pewno nie jest to auto dla ABS-ów ( Absolutny Brak Szyji ) z BMW. Potrafi pojechać oj potrafi, ale mu nie wypada.
~aga
Kombi 2.1 i V6 24V Sport 159KM 117kW
Jaguar X-Type
Bardzo dobre i ładne wykończenie wnętrza plus sportowe właściwości jezdne, daje naprawdę dużo przyjemności z jazdy.
~Gosia
Jaguar X-Type
rodzice + dwoje małych dzieci + nowofundland w bagażniku, wszyscy mają pełen komfort!! :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Papi
Kombi 3.0 i V6 24V Sport 234KM 172kW
Jaguar X-Type
Myślę, że właśnie przy jednostkach 3 litry i powyżej możne mówić o doskonałej kulturze pracy. (Silnik)
~warcz
Jaguar X-Type
Przy dodaniu gazu do konca zostaje za mna chmurka dymu. Wiem ze to normalka przy tym silniku, jednak Jaguar powinien byc bardziej dostojny. (Silnik)