Oceny Jaguar X-Type Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW od 2003

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Jaguar X-Type Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW od 2003

~kubal7
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Klasyczny KONSERWAtyzm wnętrza i ciekwawa lina zewnętrzna. Pomimo wieku auto nadal ładne, podoba mi się już prawie rok. A wczesniej auta już po kilku miesiącach zaczynały mnie nudzić. Silnik wg mnie oszczędny ale to typowo fordowski niemiecki stukot na wolnych obrotach - brakuje mi tego cichego brzyczenia z made in japan z mazdy czy toyoty. Zawieszenie dość komfortowe choć dziwnie nerwowy układ kierowniczy czasami mnie drażni, ale to pewnie...
~Cxpeky
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Bardzo ładny samochód i to za swoją cenę naprawdę warto. Pomimo lat ciągle wygląda na dużo droższy i w zakupie i w eksploatacji. Tak naprawdę to mondeo więc czesci tanie i nie ma problemu z zakupem. 130KM w zupełności wystarcza i potrafi zaskoczyć.
~Krzysiek
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Z auta jestem zadowolony. Niestety z racji przebiegu na mnie trafiło kilka poważniejszych inwestycji, ale generalnie jestem zadowolony.
~Gosia
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
rodzice + dwoje małych dzieci + nowofundland w bagażniku, wszyscy mają pełen komfort!! :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~warcz
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Przy dodaniu gazu do konca zostaje za mna chmurka dymu. Wiem ze to normalka przy tym silniku, jednak Jaguar powinien byc bardziej dostojny. (Silnik)
Jaguar X-Type Kombi