Lista ocen Jaguar XJ IV (32)

~Jaguar_xj6
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Firma Jaguar jest jedna z najlepszych i najbardziej znanych firm produkujących samochody sportowe i limuzyny .Modele z serii XJ sa z limuzynami z najwyższej półki , zarówno te stare jak i te najnowsze .
~lucascharylo@o2.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Nie mam prawa narzekać i jestem bardzo zadowolony. Wrażenia z jazdy niesamowite.
~bernady_voytec@msn.com
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Jaguar to marka samochodów która od dziesiątek lat budziła w sobie zaufanie i respekt. Jaguar jest samochodem który ma coś w sobie. Nie jest to zwykły środek lokomocji... Zeżeli ktos pokocha ten samochód bedzie kochał i jego zalety i wady.
~Tomasz z Mielca - witoldiii@tlen.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Jakby nie to spalanie :), to było, by doskonale, za taką furą każdy się oglądnie, i przyjemność z jazdy :).
~e_gregor
Sedan 4.0 226KM 166kW
Jaguar. Coś więcej trzeba? Kto nie marzył w dzieciństwie o Porsche, Lambo, Ferrari, Jagu?
2,8
~Johny
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Jak za nieduze pieniaadze a auto bylo wczesniej serwisowane to jak to sie moowi \"ujdzie w tloku\".Mooj egzemplarz nigdy nie jezdzil po kiepskich drogach ma chyba niezbyt duzy przebieg a prowadzi sie jak kajak.Przed nieobeznanymi co do realnej ceny (dalem za swojego cale 200 funtoow -dwiescie zeby nie bylo) mozna podobno nawet zaszpanowac..hehe
~Batman p.blaszkowski@orange.pl
Sedan 3.6 212KM 156kW
Auto pomimo 19 lat jest naprawde świetne. Warto przymknąć oko na wady bo jazda to czysta przyjemność.
~Hubert
Sedan 4.0 226KM 166kW
polecam komuś kto chce czerpać radość z jazdy tym nietuzinkowym autkiem.
~Bogdan S 602788186
Sedan 6.0 V12 311KM 229kW
Auto ma 12 lat. Nie wiem czy coś nowego jeździ znacząco lepiej. Usiądź do środka , dotknij wykończeń i skóry, zobacz na zegarach że silnik już pracuje, i jedź ile chcesz (byle bardzo bezpiecznie) Dostojeństwo, którego już nie oglądam w nowych modelach jaguara niestety.
~Sany
Sedan 4.0 226KM 166kW
auto o pięknym wyglądzie i ponadczasowej linii, ale technologicznie odstawało od aut marki MB czy BMW z tamtych lat.