Oceny Jaguar XJ IV

Jaguar XJ IV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jaguar XJ IV

~Jaguar_xj6
Jaguar XJ IV
Firma Jaguar jest jedna z najlepszych i najbardziej znanych firm produkujących samochody sportowe i limuzyny .Modele z serii XJ sa z limuzynami z najwyższej półki , zarówno te stare jak i te najnowsze .
~MW
Jaguar XJ IV
Najtańszy sensowny spsoób na jeżdzenie klasycznym Jaguarem. Zadbany egzemplarz odwdzięcza się bezproblemową eksploatacją i podziwem innych użytkowników drogi. Samochód bardzo długo rozwijany i długo dopracowany w trakcie produkcji. Model z jej końca jest bez wad, za to ma jeszcze wszystkie zalety starej, solidnej szkoły konstruowania samochodów. U mnie ma już miejsce dożywotnio.
2,8
~Johny
Jaguar XJ IV
Jak za nieduze pieniaadze a auto bylo wczesniej serwisowane to jak to sie moowi \"ujdzie w tloku\".Mooj egzemplarz nigdy nie jezdzil po kiepskich drogach ma chyba niezbyt duzy przebieg a prowadzi sie jak kajak.Przed nieobeznanymi co do realnej ceny (dalem za swojego cale 200 funtoow -dwiescie zeby nie bylo) mozna podobno nawet zaszpanowac..hehe
Jaguar XJ IV
Jaguar to marka samochodów która od dziesiątek lat budziła w sobie zaufanie i respekt. Jaguar jest samochodem który ma coś w sobie. Nie jest to zwykły środek lokomocji... Zeżeli ktos pokocha ten samochód bedzie kochał i jego zalety i wady.
~Bogdan S 602788186
Jaguar XJ IV
Auto ma 12 lat. Nie wiem czy coś nowego jeździ znacząco lepiej. Usiądź do środka , dotknij wykończeń i skóry, zobacz na zegarach że silnik już pracuje, i jedź ile chcesz (byle bardzo bezpiecznie) Dostojeństwo, którego już nie oglądam w nowych modelach jaguara niestety.
Jaguar XJ IV
eleganckie, bezpieczne, wygodne, tradycyjne auto, które potrafi osiągnąć 100km/h w 6,9 sek. przy dopuszczalnej masie prawie 2,5 T. Najlepsze wrażenie robi widok tej ponad 5-cio metrowej startującej masy. Żadnego hałasu, tylko widoczne i przygniatające przyspieszenie.
Jaguar XJ IV
Auto jest super ale dla fanatyków, zużycie paliwa ogromne, denerwuje za mały bak (85 l.) Poza tym sama radość. Osiągi imponujące, wygląd perfekcyjny, komfort jazdy - jak w jaguarze. Cóż dodać - po prostu jaguar
~Hubert
Sedan 4.0 226KM 166kW
Jaguar XJ IV
polecam komuś kto chce czerpać radość z jazdy tym nietuzinkowym autkiem.
~e_gregor
Sedan 4.0 226KM 166kW
Jaguar XJ IV
Jaguar. Coś więcej trzeba? Kto nie marzył w dzieciństwie o Porsche, Lambo, Ferrari, Jagu?
Jaguar XJ IV
Nie mam prawa narzekać i jestem bardzo zadowolony. Wrażenia z jazdy niesamowite.