Oceny Jeep Compass I SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW 2011-2013

Najnowsze oceny Jeep Compass I SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW 2011-2013

2,4
~Wrrrrrrr
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Używałem prawie 4 lata, bezawaryjność nieistnieje w tym modelu, zepsuło się wszystko za wyjątkiem skrzyni biegow, po awarii silnika poddałem się, może ktoś inny będzie miał więcej szczęścia, samochód dostawał wszystko co najlepsze a podziękował w najbardziej ohydny sposób
~Jeep
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Generalnie oceniam auto z pozycji zadania jakie miał spełniać. Dojazd i wyjazd po off-road z domu po zaczętym remoncie drogi. Zadanie spełnia na 5. Wyjazd weekendowy 400 km w jedna stronę wygodny (dzieci zasypiają od razu) i spokojny (góry, narty, śnieg i lód).
~wd1976
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
To moje pierwsze auto tego typu i jestem b. pozytywnie zaskoczony. Niebanalny wyglad, fajne prowadzenie, niezły silnik itp. po zalaczeniu 4x4 idzie jak burza. Ma fajną pomarańczową skórę, bogate wyposażenie. Z minusów to kiepskie plastiku i brak ksenonow.
~kkkkk
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Fajne auto, legenda Jeep\'a też robi swoje. Bardzo przyjemne wrażenia po pierwszych miesiącach użytkowania. Wyposażenie z poziomu Limited warte kilku złotych dopłaty. Wybrałem jasne wnętrze i to jest coś co mogę polecić wszystkim. Generalnie jestem zadowolony z pojazdu. Choć ma pewne wady, niewielki bagażnik (ale jeśli chciałbym większy to wybrałbym większe auto) i skąpo w temacie schowki
~Qmba
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Całokształt o dziwo dobry. Amerykaniec ma wady ale i coś, co powoduje że nie żałuję zakupu. Auto nie nadaje się do częstych i długich podróży. Do wyjechania z kolein, czy błota w zupełności - a o to mi chodziło. Nie chciałem \"drabiniastego\" ternowca bo 99% to asfalt.
3,4
~bardziej neutralnie niż pozytywnie
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
4 gwiazdki za sylwetkę, silnik i układ jezdny które ratują niedomagania modelu. Niestety ocenę obniża parę istotnych szczegółów.
4,1
~DR RR
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Dobry samochód. pozytywne zaskoczenie, dynamiczny miejski suv super trzymający się drogi. Dlaczego nie pięć gwiazdek - spalanie jak najnowszym bmw 7 (po mieście identyczne wartości)
2,7
~Wojtek
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Awaryjność - 2 razy laweta z tytułu ukł. chłodniczego, błędy w elektronice.
~Dariusz
Jeep Compass I SUV Facelifting