Oceny Jeep Compass I SUV

Najnowsze oceny Jeep Compass I SUV

3,8
~Limited
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Samochód użytkuje od 10 lat wiec mogę się wypowiedzieć na jego temat :D Kupiony gdy miał 80tys do około 150 tys nic się nie działało później zaczęły się problemy z zawieszeniem łączniki , gumy na stabilizatorze , drążki itd wymieniam średnio co 1,5 roku ciężkie auto i niestety chińskie części z ryżu tak to już jest .. z bolączek uważać na błotniki z tylu rdzewieją , skrzynia biegów to jest dramat wydałem 4000 zł na naprawę (manualna) skory...
~Kuba
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Kupiłem auto w lutym 2018, po leasingowe z polskiej dystrybucji. Od razu po zakupie zmieniłem rozrząd, olej, filtry. W rok zrobiłem ok. 12 tyś. Jestem bardzo zadowolony, auto w terenie radzi sobie świetnie (jazda pod strome wzniesienia na mocno zaśnieżonym (kilkanaście cm śniegu) polu). Jeśli chodzi o usterki to miałem problem z kablami nad lewym nadkolem (zgniły i auto nie odpalało), zaczyna odzywać się dwumas. Posiadam wersje Limited z subem...
3,6
~tosemjo
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
dobre auto, w terenie w miare daje rade choc trzeba pamietac ze to suv nie terenowka , bagaznik troche za maly taki w sam raz dla rodziny 2+1, no i plus wielki, da sie troche polatac bokami w zimie po wylaczeniu esp Choć przyzna szczerze ze myslalem ze opinie o amerykanskiej jakosci wykonania to tylko plotki, niestety to prawda auto jest bardzo plastikowe i kiepsko wykonane plastiki szybo sie rysuja, ale za to audio w wersi limited urywa ****
~Kart
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
W sumie jestem miło zaskoczony zwłaszcza silnikiem, o którym mógłbym pisać w samych superlatywach. Wykończenie w środku toporne (plastik ma być łatwy do czyszczenia, jak to w Jeepie), za to dużo miejsca i komfortowe siedzenia. Dobry w długie trasy. Wysokość kabiny fajna - wysokość ta nie powoduje \"bujania się\" przy wysokich prędkościach, za to głową jest jak ruszyć i widoczność dobra. Na minus stosunkowo duży słupek boczny.
~Krzysztof
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Bardzo fajne auto, chrakterystyka silnika,skrzyni biegów ,zawieszenia prowokuje i pozwala na zabawę z jazdy.Wyciszenie nie jest najlepsze,ale miło jest słyszeć prace silnik przy bardziej dynamicznej jeżdzie.(po rozgrzaniu jest cichszy)
~Jeep Compass 2007, 2,0 CRD Limited
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Bardzo solidne auto, dobrze wyposażone i wygodne. Ogólną ocenę obniżają drobiazgi.
3,2
~Cezar
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Pokraczny model kiedyś szanowanej marki, który nie wzbudza żadnych wyższych uczuć.
3,8
~Seba
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Spoko,wyróżnia się w tłumie innych podobnych do siebie pojazdów
~arek listek_a@poczta.onet.pl
nie oczekiwałem po jeep´ie komfortu, tylko sprawnego auta 4x4 i taki on jest
3,6
~Igor
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Jak do tej pory to tylko dwumas będzie do wymiany . (Skrzynia biegów)
Jeep Compass I SUV