Ocena kierowcy - Jeep Compass II SUV Facelifting

Piotr, ponad rok temu
Silnik 1.5 MHEV T4 130KM 96kW
Rok produkcji 2022
Jeep Compass II SUV Facelifting 1.5 MHEV T4 130KM 96kW od 2022 - Oceń swoje auto
Inne : 1. Świetny aktywny tempomat. Używam nawet w mieście. Sam jedzie, sam się zatrzymuje. Rewelacja 2. Polecam wentylację foteli. Przy skórze fajna rzecz 3. Światła (wow!) 4. Asystent parkowania. To na prawdę działa
Daje 5 choć z uwagami. 1. Większość ustawień trzeba robić przy włączonym silniku co jest dla mnie co najmniej głupie... 2. Nie działa albo nie potrafię powiązać profilu użytkownika z profilem fotela (jak ktoś wie to plis na priv p9ppp999@gmail.com) 3. Nie działa albo nie potrafię ustawić otwierania bagażnika nogą. Wysiadam z auta macham nogą i działa. Ale ja idę z zakupami i mam ręce zajęte to nie działa. Muszę najpierw otworzyć drzwi. Bez sensu
4 za e-Hybrid. Nie jeździłem innymi ale to jest trochę inna jazda. Przełączenie pomiędzy spalinowym a elektrykiem jest delikatnie odczuwalne i szczególnie na początku wydaje się jakby "szarpał"
Mam koła 19'' i jest OK. Mam drugie auto na 20'' i w Jeep jest zdecydowanie lepiej.
Wkurza brak przycisku do podgrzewania. Trzeba szukać w tablecie co jest niewygodne
Tani nie jest ale to rzecz subiektywna
do tej pory nic się nie działo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 MHEV T4 130KM 96kW [l/100km]

6,2