Oceny Jeep Compass II SUV Facelifting

Oceny Jeep Compass II SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Jeep Compass II SUV Facelifting

~Grzesiek
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 130KM 96kW
Na tle konkurencji wypada zdecydowanie lepiej. Przed zakupem miałem okazję ''przetestować'' jak to na jeździe próbnej Kiankę i Hyundaia. Fiat odpadł bo żona nie chciała a według mnie 500X to też autko na plus. Ford i VW odpadły bo mam swoje przemyślenia:). Generalnie to już było przed zakupem nieco mniejszego Kaptura ale postanowiłem zrobić żonie niespodziankę. No i stało się, z Compassa nie chciała wysiąść. Renówka poszła w niepamięć chociaż...
3,3
~Klaudus
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 130KM 96kW
Auto oceniam na 4/5. Najwieksza zaleta dla mnie jako dziewczyny ktora tworzy tresci w internecie, to duzy tyl, mozna tam naprawde nagrac materialy, a ze wrzucam je na sporego instagrama: @tajnyromans , zalezy mi na tym, zeby byly jakościowe. Po za tym auto wygodne, mało pali, jednak jest jak kobyla duza. Sesja z samochodem na moim ig!
~Piotr
SUV Facelifting 1.5 MHEV T4 130KM 96kW
Daje 5 choć z uwagami. 1. Większość ustawień trzeba robić przy włączonym silniku co jest dla mnie co najmniej głupie... 2. Nie działa albo nie potrafię powiązać profilu użytkownika z profilem fotela (jak ktoś wie to plis na priv p9ppp999@gmail.com) 3. Nie działa albo nie potrafię ustawić otwierania bagażnika nogą. Wysiadam z auta macham nogą i działa. Ale ja idę z zakupami i mam ręce zajęte to nie działa. Muszę najpierw otworzyć drzwi. Bez...
~Rob
SUV Facelifting 1.5 MHEV T4 130KM 96kW
Bardzo dobrze wyciszony, duży komfort Jazdy, nic nie trzeszczy , ekonomiczny silnik Stabilna elektronika
~Michał S
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 150KM 110kW
Auto pod względem konkurencji wypada dużo lepiej,ma lepsze multimedia,autonomiczny poziom 2 mile mnie zaskoczył,on naprawdę sam jezdzi
~Paweł
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 150KM 110kW
kupiłem to auto ,bo moim zdaniem to co oferuje Compass, cenowo wypada najlepiej na tle konkurencji
~Łukasz
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 150KM 110kW
Po pierwszych kilku kilometrach miałem mieszane uczucia jeśli chodzi o pracę skrzyni biegów i silnik, ale z każdym kilometrem zmieniałem zdanie na lepsze.
~mick
4,1
~Maniek-kol
~Walka jack
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 150KM 110kW
Samochód drogi to utrzymania też. Jak kogoś nie stać na utrzymanie to niech kupi Skodę albo Dacie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Jeep Compass II SUV Facelifting