Lista ocen Jeep Compass II SUV 1.4 Multiair 170KM 125kW 2017-2020 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
SUV 1.4 Multiair 170KM 125kW
Niektóre przyciski wydają się rozmieszczone całkowicie losowo. Bardzo mylące przyciski na kierownicy (np. przycisk muzyki "do góry" oznacza "następny" utwór, natomiast przycisk menu "do góry" oznacza "poprzedni" element listy). Hamulec ręczny znajduje się bardzo blisko kubków i innych przycisków, przez co nie raz zdarzyło mi się przypadkiem zwolnić ręczny.
~Artur
SUV 1.4 Multiair 170KM 125kW
Nie mam uwag. Schowki w drzwiach mogłyby być większe. Duży panel radia - jest ok, ale można właściwie się obyć - bo są fizyczne przyciski i pokrętła pod spodem i na kierownicy. Dobra jakość dźwięku Beats. Podpórka pod lewą stopę jest pod odpowiednim kątem. Wygodne fotele - nic nie uwiera, lędźwie można wypchnąć do przodu. Dość miękkie ale bez przesady.
~Robert
SUV 1.4 Multiair 170KM 125kW
Ergonomia wnętrza dobra wszystko na miejscu pod ręką, ja bym wolał mieć głośność zamienione ze strojeniem radia w kierownicy.
~jachimek
SUV 1.4 Multiair 170KM 125kW
Rozmieszczenie przełączników poprawne. Po 5 tys. pierwsze skrzypiące plastiki (prawy wywietrznik).
~Dariusz
SUV 1.4 Multiair 170KM 125kW
Tutaj jest dość dobrze, ale mogłoby być lepiej.
~Piotr
wszystko pod ręką