Oceny Jeep Grand Cherokee I 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW 1992-1999

Jeep Grand Cherokee I 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW 1992-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee I 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW 1992-1999

~MAciej
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
klasyczny kształt , klasyczna terenówka z USA , wersaj która mamy to ORVIS , zielona kolor , złote napisy , dwu kolorowe skóry jasna kawa z mlekiem i zieleń + drewno , jasno kawowa dywaniki itd , hemi to już inna bajk chrom skóra jasna beżowa , nikolowane felgi 18 calowe , czarny kolor + niklowane lusterka , dvd nawigacja itd , ale dziadek Orvis i tak na cos w sobie czego nie ma ten najnowszy model . Tato ma VOLVO XC 90 to fajn tam jest...
4,1
~arekequs@poczta.onet.pl
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
Auto wygodne i kompletnie wyposażone choć mało ekonomiczne, to rekompensuje to dynamika jazdy osiągami i mozliwościami użytkowymi, bowiem swietnie nadaje sie do ciązgnięcia przyczepy i całkiem dobrze pokonuje przecietnie trudne przeszkody terenowe.
~Michał --- mw@wp.pl
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
Fajny samochód - złaszcza z motorami 5,2 i 5,9l . W naszych realiach chyba jednak dla zapaleńców nie patrzących na ekonomiczne realia lub tych co lubią pakować pieniądze w autka a raczej wydawać je na stacji. JA tam lubię swojego Granda i choć mógłbym zmienic auto na inne - nie zamierzam - jeep to jeep!
2,9
~dusker@interia.pl
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
fura ogolnie niezla. W mojej pamieci pozostawila bardzo przyjemne wrazenia z jazdy. Rowniez silnik o pojemnosci 5.2 mimo swej nie wygorowanej mocy zasluguje na pochwale, min. ze wzgledu swa prace oraz niezawodnosc. Sa to jednak jedyne pochlebstwa odnosnie tego samochodu, gdyz wszystko poza silnikiem dosc czesto sie psuje, a jego naprawy nie naleza do najtanszych.
3,3
~egg-pol@silesianet.pl
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
amortyzatory częste wymiany, instalacja gazowa spalanie ok.16l/100km,buja na boki,poza tym awaria ;modułu świateł dziennych ;cena w serwisie ok.700zł , reduktor 4x4 najlepiej włanczać przy zatrzymanym aucie, reszta ok.
2,5
~Jacek
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
samochód wygląda ładnie i to wszystko z pozytywów, no i ma fajny silnik, poza tym reszta to pomyłka, nie jest luksusowy na miejskie drogi i do terenówki też mu wiele brakuje, już go sprzedałem i chryslera na pewno nie kupię, potwierdzają się plotki że koncern chryslera robi tandetę z wielkie pieniądze np. Voyager
~dbdraggg@yahoo.co.uk
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
Bardzo dobre auto i jak na swoje wymiary dość dynamiczne .DO WSZYSTKICH: Jeśli denerwuje was charakterystyczne bujanie zmieńcie zawieszenie: amortyzatory koni + sprężyny H&R. Ja tak zrobiłem i jest naprawdę super.
~bubu900
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
jest to wdzięczne autko jesli sie o nie dba, i jesli był dbany podczas wcześniejszej eksportacji.
~Wilga
Niestety musze je sprzedac trafiła mi się eksra 300m 3.5 V6 250 KM
~grzesio
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
po prostu JEEP - jezeli ktos jest swiadomy spalania i wydatkow na benzyne - rewelacja :)