Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee II

roman_wr, 15 lat temu
Silnik 4.7 i V8 220KM 162kW
Rok produkcji 2000
Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : slyszalem wiele o tych V8, ale dopiero jak go kupilem to zrozumialem dokladnie o co chodzi ;)
ogolnie nie jest to auto dla kazdego - mi odpowiada jezdzenie limuzyna z piekna jasna skorka i pelna elektryka i mruczacym V8 - niezaleznie od tego, czy jest to autostrada, wiejska droga, czy wysoki kraweznik i inne atrakcje naszych drog. To ja decyduje gdzie chce jechac, a nie samochod mowi mi gdzie moge ;)
adekwatny do masy auta, najlepszy do tego samochodu. ma powazna wade: jak nim pojezdzisz, to strasznie trudno przesiasc sie z powrotem do 1.6 czy 1.8. Ja w kazdym razie, na dzien dzisiejszy, sobie tego nie wyobrazam ;)
nie wiem czego wiecej moglbym oczekiwac
jak na rodzaj auta - nie mam zastrzezen
podobaja mi sie duze lusterka, generalnie trzeba sie nieco przyzwyacziac do gabarytu, ale jest ok.
wszytsko pod reka, pelna elektryka, power outlety, otwierana tylna szyba itd.
jedno z niewielu aut jakie znam, w ktorych mozna ustawic klime tak, ze nie czuje sie bezposrednio powiewu a w aucie jest chlodno. np i dwustrefowa klima daje rade.
z przodu kazdy sie zmiesci, z tylu jest troche gorzej, powiedzmy ze pieciu pudzianow sie raczej nie zmiiesci ;)
bardzo dobre
jak na wrazenia jakich dostarcza pali calkiem ok. duzo zalezy od stylu jazdy. koszty zwieksza koniecznosc wymiany oleju w mostach, skrzyni itd, niektore czesci nieco drozsze (np zarowki - swiatlo stop 9PLN), ale ogolnie nie jest zle.
ja uwazam, ze wart jest tych pieniedzy.
nie mam go zbyt dlugo, ale na razie czyste konto
nie mam go zbyt dlugo, ale na razie czyste konto