Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee II

Wojtek e-mail: st.tropez@neostrada.pl, 16 lat temu
Silnik 4.7 i V8 220KM 162kW
Rok produkcji 2000
Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
No cóż, nie stać mnie na Cadillaca Escalade Luxury, ani na Hammera. Jeżdżę tym, na co mnie stać i jestem bardzo zadowolony. Moc motoru kosztuje. Niech się nikomu nie wydaje, że jeżdżąc BMW lub innym samochodem o pojemności 5 litrów będzie spalal na 100 km 6 litrów. Pozdrawiam
Mruczy "zlowrogo", ale lagodnie. Pięknie pracuje, bardzo elastyczny. Na autostradzie, gdzie jest duże wzniesienie na dlugim dystansie wystarczy wcisnąć delikatnie gaz i te wszystkie nowe BMW i Mercedesy zostają w tyle. Mój ma 238 KM, to slychać, widać i czuć. Polecam!
Powinna mieć 5 biegów, ale nie szarpie. Na autostradzie, na dużym nachyleniu pod górę, gdy wciśniesz gaz odpadają te nowe BMW i Mercedesy. Sprawdzilem. Polecam!
Trochę kolysze na nierównej drodze, wybojach.
Doskonala. Jeśli się jest kiepskim kierowcą, to i kamera przy parkowaniu nie pomoże.
Wszystko jak w kokpicie za te, a nie większe pieniądze. Doskonale.
Klimatyzacja "zamraża" w lecie, jak się chce. Mam dwustrefową full automat. Zobaczymy, co będzie w zimie?
Z tylu nie przejechalbym 3.000 km, co zmuszona byla uczynić moja córka.
Powyżej 145 km nie ma komfortu jazdy, a przy 185 km/h jest żle.
Coś za coś: 14 l./100 realnie wg zakupów w stacjach. Ale to 235 KM i 4,7 l. silnik?
Móglby być troszkę tańszy...???
Nic się nie psuje. A samochód ma siódmy rok i ma przejechane 98.000 km. Ma robione tylko przeglądy i nic dodatkowo poza wymianą filtrów i oleju.
Tylko zawieszenie czasami leci na tych polskich dziurach!!!

Jeep Grand Cherokee II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Jeep Grand Cherokee II