Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee II

Józek, 12 lat temu
Silnik 4.7 i V8 220KM 162kW
Rok produkcji 1999
Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Jeździłem grandem I generacji rocznik 1994 silnik 4.0 i 1996 silnik 5.2 każdy z nich spisywał się niezawodnie. Obecnie użytkuje drugą generację z silnikiem 4,7 V 8 ;-), sprowadzony ze Szwajcarii w stanie perfekt. Przestrzegam przed zakupem granda z niską ceną na ogół są to samochody z bardzo dużymi przebiegami i p przeżyciach. Mój ma przebieg 192 tys a wygląda jak nowy środek jak z salonu oraz nie malowany. samochód jest bardzo fajny bezawaryjny wymieniam tylko płyny i jeżdżę założyłem instalacje gazową stag 300 (tak jak w poprzednich modelach ) i uważam ,ze samochód jest stworzony do gazu nie ma żadnej różnicy między gazem a benzyną (jedyna różnica to cena jaką płace za gaz :-) ). Oczywiście ,że nie jest to osobówka i jazda tym samochodem jest zupełnie inna ale trzeba to pokochać siedzę wysoko widząc wszystko do okoła i to poczucie bezpieczeństwa. Widząc do okoła te wszystkie toyoty rawki oraz inne psełdo terenówki czuję się bardziej wyjątkowo. Konkurencja mercedes Ml w porównaniu do granda to taczka wystarczy się przejechać by to ocenić. Polecam a jeśli ktoś uważa ,że dużo pali to polecam golfika albo innego VW :-).

LPG - zużycie paliwa dla silnika 4.7 i V8 220KM 162kW [l/100km]

20,7