Lista ocen Jeep Grand Cherokee II 2.7 CDRi 163KM 120kW 2002-2004 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CinekGA
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Tu mała sprzecznoœć z sumieniem... tak w sumie to nie powinno być oceny doskonale... ale mogę się wytłumaczyć w prosty sposób. Po pierwsze dzielimy samochód na pół w poprzek miej więcej po œrodku dzięki temu otrzymujemy: 1. przestrzeń dla kierowcy 1.1 przestrzeń pasażera z przodu (obok kierowcy), 2. przestrzeń dla pasazerów (dwóch lub trzech) na tylnej dzielonej kanapie. Więc rozaważajšc pkt.1 jest naprawdę Doskonale przez duże \"D\"....
~daniel@mess13.com
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
kierowca: mase miejsca. pozycja wygodna. duzy zakres regulacji fotela, pasażer przod: podobnie do kierowcy. pasazer tyl: moim zdaniem to auto dla dwojga lub dla malzenstwa z dwojka malych dzieci. dluzsza jazda wyzszej osoby moze byc dla niej bardzo niewygodna. kolana za wysoko uniesione. pozycja zdecydowanie niewygodna! ale z tylu ja nie jezdze :)
~Papszmir
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Z przodu nie ma prawa nikt narzekać. Jeździłem kilkoma samochodami w życiu i chyba tylko lexus ma podobnie wygodne i miękkie przednie siedzenia jak jeep. Z tyłu trochę gorzej - mało miejsca na stopy i dość wąska kanapa. 2 osoby z tyłu na dłuższą podróż to raczej max
~xtc
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Miejsca w środku jest dużo, aczkolwiek patrząc w zewnątrz na auto wydaje większe. Pięć osób (+pies w bagażniku) spokojnie się zmieszczą, nawet na długich trasach. Osoby siedzące z tyłu koniecznie muszą być zapięte w pasy, podczas pokonywania zakrętu zsuwają się z siedzeń.
~Luki
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Z tyłu mało miejsca z przodu fajnie bagażnik duży siedząc z przodu wydaję się że jest dużo miejsca niestety z tyłu jako pasażer możemy się zdziwić szczególnie jak mamy przed sobą wysokiego kierowcę
~Radek (vanoss@interia.pl)
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Tylna kanapa do największych nie należy, mogłaby być wyżej osadzona aby pasażerowie mieli lepsze podparcie nóg oraz przydałby się podłokietnik z tyłu.
~Hubert
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Z przodu miejsca aż za dużo :P Za to z tyłu mogło by być trochę więcej, ale ja z tyłu nie jeżdżę więc co mi tam :P
~WIERNY LEGĘDZIE
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Z PRZODU FOTELE DLA PREZESÓW, Z TYŁU GORZEJ I PRZY DUŻYM WZROŚCIE NIESTETY KOLANA WĘDRUJĄ DOŚĆ WYSOKO (TYŁ RACZEJ DLA DWÓCH OSÓB).
~Wojtek K
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Z przodu sporo miejsca, przy 4/5 pasażerach już nie tak fajnie z tyłu, ale nie ma tragedii.

Jeep Grand Cherokee II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Dużo. Bagażnik bardzo pojemny a wnęka na duże koło mieści komplet kluczy i wszystko inne.