Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elwit
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Kupiłem w salonie nowy model. Cały czas coś się w nim psuje a przede wszystkim elektronika. Radio już wymieniłem, ale obecne jest również do naprawy. Zawodne jest automatyka wycieraczek, zamek centralny itp.Mając 20 lat temu poloneza miałem mniej problemów z tamtym autem niż z szajsem o nazwie jeep grand cherokee. Do tego dochodzi fatalny serwis - niekompetentny. Te same usterki raz są nie uznawane do naprawy raz tak
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Z drobiazgów to auto zawsze potrafi znaleźć sobie jakiś kod błędu, najczęśćiej są to błędy komunikacyjne, ale zdarza się zgłoszenie błędu zmiany biegów, błędu świecy czy innych wymyślnych rzeczy. Błędy te jednak rzadko mają przełożenie na cokolwiek innego. Nie mniej jednak irytują.
~Robert
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Podświetlenie paneli konsoli środkowej nie działa (koszt wymiany w serwisie 1200PLN), urwane węże do spryskiwaczy (180PLN), Siłowniki w klapie tylnej już drugi raz muszę wymieniać (700PLN),
~Keram
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
na starcie odwiedziłem serwis na lawecie przy przebieku 1200 km z zerwanym pasem klinowym okazało się że była wada fabryczna pompy wodnej (wałek niecentryczny) - po naprawie wszystko ok.
~arkadiusz_zyber@o2.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
Zepsute; rozrusnik przy 160tysiach, gniazda 12v dwa na kokpicie, tylne w bagażniku działa, swiecąca kontrolka oleju, do wymiany czujnik, poza tym wszystko ok!;)
~JJGC
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
Słaba jakość wnętrza, plastiki robione chyba z opakowań po Pepsi, a skóra to chyba z węża strażackiego. Kierownica po 100kkm wymaga wymiany skóry - poprzecierana i przebarwiona.
~MI
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
nic się szczęśliwie nie zepsuło, gdyż serwis w Poznaniu sprawia wrażenie, że zna się tylko na przeglądach a wszystko ponadto to lepiej im nie mówić i niech się samo zrobi gdzieś.
~popik
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Drobiazgi to głównie różne czujniki, które lubią padać, np.ciśnienia oleju (co kończy się holowaniem z autostrady za 450 zł i wymianą czujnika za 50 zł).
~cezar52t
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
jedyną usterką była awaria czujnika tempomatu po wizycie w serwisie jeep usterka przestał sie wyświetlać wystarczył rest fabrycznym urządzeniem