Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (52) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof 38lat
Terenowy 5.7 Hemi V8 362KM 266kW
Tu mam mieszane uczucia. Sportowe osiągi auta powodują że skrzynia potrafi szarpnąć. Pomiędzy 2 i 3 biegiem trochę myśli. Poprawiło się po wgraniu najnowszego oprogramowania w ASO jeepa. Przy jeżdzie na tempomacie 150km/h obroty silnika to 2300. Ponieważ odpowiada mi dynamiczny tryb jazdy więc zadziorna skrzynia również jest ok. Zastanawia mnie żywotność ale w razie potrzeby wymienię na nową.
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Swietna, skrzynia nowej generacji Quadro, dla jazdy spokojnej tryb Drive, a przy wyprzedzaniu trzeba wrzucic tip-tronic´iem i lekko pocisnac noga - mknie jak rakieta. Bezstresowe, przyjemne wyprzedzanie dzieki elastycznej skrzyni biegow.
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
Ogólnie jest okay, ale jak jest zimny potrzebuje 2-3km żeby zmieniał normalnie biegi. I według mnie powinien mieć 6biegow do przodu. Na autostradzie brakuje biegu
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee III
12,0
16,3
14,1
21,7
~Mariusz
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
W sumie auto było projektowane jako terenówka, ale mając taki komfort podróżowania fajnie by było móc jeździc nim w dłuzsze trasy... ale brakuje 6 biegu...bardzo :(