Lista ocen Jeep Grand Cherokee III 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW 2004-2010 (25)

~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Najlepszy samochód jaki miałem. Wszechstronny, przy tym ekonomiczny (jak na swoje gabaryty), wygodny, bezpieczny, trochę lanserski, dobre audio, super silnik i skrzynka, tylko założyć opony A/T i w drogę lub na szuter.
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Kupilem auto z USA (samochod pokazowy) po naprawde bardzo niewielkiej kolizji (porysowany lakier, itp.) i to wystarczylo by cena spadla o 30% w dol do tej z salonu. Tym niemniej, trzeba bardzo uwazac, latwo sie naciac na "skoszone", "zalane" i dachowane Jeep´y, sam wydalem w 3 dni 1500 PLN i "przeciagnalem" przez rame w warsztacie 5 Jeep´ow. Tylko jeden okazal sie naprawde w stanie idealnym i go kupilem. Reszta to zlom, choc ceny podobne...
~margod73@wp.pl
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Auto zostało sprowadzone z USA w atrakcyjnej cenie i gdyby nie to, to z pewnością nie zdecydował bym się na niego. Niestety mój Jeep to taki alajeep, ponieważ nie ma napędu 4x4 (taka wersja z Texasu), w sumie nie przeszkadza mi to, bo w teren nie wybieram się nim, jednak obawiam się zimy. Wnętrze to totalna przeciętność, mało przestrzeni dla kierowcy. Jakość plastików również pozostawia wiele do życzenia, za to komfort jazdy jest niesamowity,...
~JA
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
To auto trzeba kochać, jest bardzo stylowe, kapryśne dość drogie w utrzymaniu. Jednak jak to mawia Clarkson że to właśnie zawodność, i charakter auta nadaje mu duszę,Nie polecam auta ludziom dla których pokonywanie kolejnych kilometrów jest tylko obowiązkiem a nie przyjemnością
~MarK
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Nic dodać, nic ująć-super! Jestem bardzo mile zaskoczony, choć dużo się spodziewałem. W terenie bardzo dobrze, na trasie też-ja właśnie takiego samochodu szukałem!
~Mariusz57100
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
To więcej niż samochód, to spełnienie dziecięcych marzeń o posiadaniu Jeepa :) (prawdziwego)
~Jarek
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Pomimo iż, jest to najmniejszy motor benzynowy (3,7l) osiągi ma naprawdę bardzo dobre, cicha praca. Duży plus. (Silnik)
~Bogna
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Jest kilka rzeczy, ktore mi przeszkadzaja... ale jestem kobieta , wiec powiedzą Panowie, ze się czepiam:)
3,7
~fufu
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
bardzo dobry samochód, ale już go nie mam, skasowany przez TIRa, który wjechał w drzwi kierowcy, bezpieczny - nie miałem nawet sińca, nie kupujcie małych g..
~Jack
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Mam auto od paru dni, będe dawał cynk na bieżaco - wiem, ajk wazne sa opinie dla potencjalnyc zainteresowanych. na dzisiaj moge powiedzieć, że to spore auto, jedyny problem to spalanie, ale jak na te masę mozna nawet powiedzieć, że jest ekonomiczny. jazda 90-120 to nieco więcej niż moj Outback 3.0 czyli ok. 12-13 l, miasto więcej. To siweże opinie na dzisiaj. LPG pożądane, wtedy bezstresowy raj. (Silnik)