Lista ocen Jeep Grand Cherokee III 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW 2004-2010 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Wszystko super rozwiazane poza jednym - umiejscowienie swiatel "trojkat awaryjny". Z dwoch powodow. Pierwszy jest blahy - w korkach, kiedy ktos wpuszcza Cie na swoj pas i masz skrecona kierownice niemozliwe jest wlaczenie tych swiatel w gescie podziekowania. Drugi jest wazniejszy - na trasie jak nagle pojawia sie korek, roboty drogowe, itp. dobrym praktycznym zwyczajem jest przy mocnym zwalnianiu przed zatrzymaniem wlaczanie awaryjnych swiatel...
~MarK
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Bagażnik spory, siedzenia składane bardzo łatwo (jednym pociągnięciem paska razem z zagłówkami). Jednak jeżeli ktoś chce przerobić go na gaz, to odpowiednich rozmiarów butla z pewnością zabierze istotną część przestrzeni ładunkowej.
~JA
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Nic dodać nic ujac, wszystko na swoim miejscu, nie ma zbyt duzo przycisków, sterowanie klimatyzacją wyglada jak w autach z lat 90 chce miec zimno naciskam snieżynkę, saunę przekrecam na czerwone pole.
~margod73@wp.pl
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Ostatni mój wypad na narty do Austrii łyknąłem praktycznie na raz. Niespełna 1000 km przejechałem bez przerwy dłuższej niż 15 min. a po dotarciu na miejsce nie czułem żadnego zmęczenia.
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Wszystko na swoim miejscu, w zasięgu wzroku i ręki. Przełączniki intuicyjne, komfortowo pomyślane schowki, wygodne siedzenia. No zajebisty sprzęt!
~Mariusz57100
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
To samochód wprost stworzony do długich podróży. Wygoda i komfort niespotykana we wcześniej posiadanych samochodach.
~fufu
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
brak regulacji kierownicy do i od siebie.