Lista ocen Jeep Grand Cherokee III 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW 2004-2010 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Tyl troche ciemny, co przy naszej aurze powoduje, ze wieczorem przy deszczu nie za bardzo widac cokolwiek w srodkowym lusterku wstecznym, ale przy takich gabarytach auta... niech martwia sie Ci z tylu ;-) Z przodu dobrze, choc faktycznie przednie slupki sa dosyc masywne. Ale na trasie jest bardziej niz OK.
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Kliknąłem, że widoczność doskonała, ale słupki pomiędzy szybą przednią, a drzwiami są deko za szerokie i ciut utrudniają widoczność np. zauważanie pieszych na pasach przy skręcie, ale bezpieczeństwo przede wszystkim... moje heh :)
~MarK
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Co do widoczności, to jedynym mankamentem są szerokie słupki boczne (trzeba dosłownie z za nich wyglądać, żeby zobaczyć np. pieszego na pasach!).Poza tym jak to w wysokim samochodzie-pełen komfort.
~Jarek
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Z widocznością jest bardzo kiepsko, lusterko wsteczne może służyć wyłącznie dla kobiet jak by chciała się przejrzeć. Do przodu widoczność utrudniona przez słupki.
~Bogna
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Niestety widocznosc , szczególnie lewej strony na skrzyzowaniach ograniczona ze wszgledu na szerokie obramowania z uchwytem
~margod73@wp.pl
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Na ostrych łukach i serpentynach widoczność ogranicza lewy słupek przedniej szyby. Do tyły też nie jest za dobrze.
~m.hubczak@widlak.net
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Widoczność w tym samochodzie jest słaba, szczególnie przez bardzo szerokie słupki przednie.
~fufu
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Wysoka osoba nie widzi świateł na skrzyżowaniu
~JA
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Tiry nie swiecą w oczy, do tyłu gorzej ale daje rade
~hibi@op.pl
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
jak w każdym tego typu aucie-czyli nie najlepiej