Oceny Jeep Grand Cherokee III 6.1 HEMI V8 430KM 316kW 2006-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee III 6.1 HEMI V8 430KM 316kW 2006-2010

~Piotr1973
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
KOCHAM GO! Oczywiscie wiem: jestem niedojrzaly, mam kryzys wieku sredniego (38 lat), jestem nieodpowiedzialny (gnam z corka i zona - ale one to uwielbiaja, a moja zona sama lubi prowadzic naszeg Malego Smoka), etc. Powiem tak: jak nie chce mi sie wstac z lozka w listopadzie (szaro, buro, leje), a wiem, ze mam cos waznego do zrobienia, to mysl, ze wsiadam do mojego SRT8 powoduje, ze chce mi sie ubrac i zalatwic swoje sprawy! To auto to...
~Big...........
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Za kwote niemal 150tys zł za auto z 2007 roku oczekiwałem juz wiele,choc amerykaniec A tego sie bałem bo jezdzilem poprzednio chryslerem musze sie pochwalic ze auto jest cudne silnik potega choc jakby mial z te 50 koni wiecej to bym sie nie pogniewał
~Dariusz
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Auto wygodne, duze, pojemny bagaznik, naglosnienie i radio lepsze od bose z audi a8, silnik sztos, dzwiek kozacki
~Tomek
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Moim zdaniem jest idealny, niezawodny i ma niesamowite osiągi
~Adam
~Storm
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Auto rewelacja, pod warunkiem ze żaden domorosły gazownik nie wmontuje tam nie majstrowal. Ja po zakupie postanowilem wyciac instalacje gazowa. Jesli nie robisz 100 km dziennie po miescie to ten samochod na prawde nie kosztuje duzo w porownaniu do ciagle psujacych sie diesli. Ubezpieczenie w okolicach 5 tyś z OC+AC na rok. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~dadek
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
dużo pali, ale coś za coś - efekty przyspieszenia wynagradzają duże spalanie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )