Lista ocen Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2005-2010 (34)

~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Auto jest wybitnie trudne do oceny. Jego walory użytkowe są mniejsze niż się wydaje, mając 190cm wzrostu nad głową mam mniej miejsca niż w Audi A2 czy VW Lupo. Bagażnik 1000L, ale liczony do sufitu - dość wysoko na ładunek ciężkich rzeczy. Przyzwoita moc, do setki w 8,1s (bez modyfikacji). Dość sporo usterek - ale tych dotyczących wszystkich diesli.
~Robert
3,8
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Ogólnie samochód bardzo dobry, ma swoje mankamenty ale też jak dotąd nigdy nie stanąłem nim tak żeby się nie dało jechać, a już ja osobiście zrobiłem nim 100k km. Niestety liczba usterek nawet jak na przebieg tego auta jest za duża.
~resist10
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Więcej niż dobrze, mniej niż doskonale. Jest w tym aucie coś, co pozwala zapomnieć o jego minusach. Daje niesamowitą ilość przyjemności z jazdy i z pewnością nie jest autem banalnym.
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Samochód ma w sobie coś czego nie da się wyrazić chłodną oceną, to coś sprawia że chcesz do niego wsiadać i jechać. Nieważne czy to po bułki do sklepu czy w daleką trasę. Między kierowcą, a Jeepem jest jakaś więź. choć na pewno nie jest to samochód dla każdego. Ale jeśli już to pokochasz mimo swoich wad, już nigdy nie będziesz chciał innego.
~MI
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Dobre auto, jeśli chodzi o wyposażenie (wersja Overland), super działąjąca nawigacja, również w Polsce, dobre nagłośnienie, dobrze działający bluetooth, dobre światła, super tempomat, bardzo przydatna kamera cofania, niestety kiepskie zawieszenie tylne, mało ergonomiczne fotele, wykonanie niektórych elementów, np. lusterko wewnętrzne, jego podłączenie jest zaskakujace. Serwis jak to serwis auto u nich nie kupione żle jest traktowane pod każdym...
~cezar52t
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jeep jest piękny i jest inny niż wszystkie trochę za dużo dodatków elektronicznych jak czujnik poziomu płynu spryskiwaczu,regulacja wysokości pedałów przesada , no ale to ameryka
~mario
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
fajne auto , trochę inne niż wszystkie europejskie
~Nazarek@poczta.onet.pl
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
na razie nie mam uwag krytycznych po za złą widocznością w lusterku wstecznym wewnętrznym.
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW
12,0
3,2
~popik
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Wygodne, komfortowe auto, na którym niestety nie można polegać.