Lista ocen Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2005-2010 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jak na moje 190cm wzrostu w tak dużym aucie to powinno się siedzieć wygodniej. Fotele skórzane dość wygodne, większość potrzebnych rzeczy pod ręką.
~Robert
~G-700
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Ale mogolo byc lepiej jezeli mowimy o sterowaniu chcby el.foteli oraz poprawione winny byc fotele(bardziej kuebelkowe) mimo ze wersja limited
~MI
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
pozostawia trochę do życzenia jesli chodzi o fotele, są płaskie z bardzo ograniczoną regulacją, do tego sztywna belka tylnego mostu pogarsza odczucia z jazdy.
~popik
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Fotel wygodny dla wysokich. Szeroki zakres ustawień. Instrumenty w zasięgu rąk. Trudny dostęp do schowków w drzwiach i klamek.
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Wszystko jest na swoim miejscu, w mojej wersji tylko obsługa komputera jest troszkę dziwna ale i do tego idzie się przyzwyczaić.
~resist10
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Raczej dobrze. Dziwny, mało wygodny dostęp do klawiszy obsługi komputera pokładowego - na konsoli środkowej.
~Keram
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
wygodne i ergonomiczne fotele przedne (z tyłu jeszcze nie jechałem), trasa 1200 km przejechałem bez problemu.
~Nazarek@poczta.onet.pl
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Wszędzie łatwy dostęp. Wszystko w zasiegu ręki. Może regulacja lusterek mało wygodna.
~cezar52t
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
siedzenia wygodne troch ęsłabo trzymają na zakrętach ale jest dobrze