Lista ocen Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2005-2010 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
dla mnie mającego 182cm wzrostu miejsca za kierownicą jest w sam raz, siedzi się bardzo wygodnie i można dobrze ustawić pozycję za kierownicą, z tyłu pasażerowie w dłuższej trasie mogą trochę ponarzekać a ilość miejsca.
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Z przodu duuużo miejsca, z tyłu już troszkę gorzej, natomiast bagażnik nie ma nic wspólnego z tym co piszę w swoich danych producent. Do Vectry więcej potrafiłem zmieścić niż do tego kolosa. Oczywiście ładując przepisowo do rolety.
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Samochód jest duży, ale nie jest wystarczjąco przestronny dla podróży w 5 osób. Szczególnie tylnie srodkowe miejsce jest dosyć ciasne przez tunel wału biegnący w podłodze.
~Robert
~mario
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
z przodu mam wrażenie jakby dach był za nisko, jednak szybko można się przyzwyczaić, z tyłu nie miałem okazji siedzieć ale dzieci twierdzą że lepiej niż w volvo xc 90
~cezar52t
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
kierowca ok pasażer ok tył dzieci narzekają tym bardziej ze siedzenie kierowcy odsuwa sie po wyjęicu kluczyka (opcja)
~resist10
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Z przodu super. Z tyłu nieco gorzej. Samochód szeroki - daje poczucie dużej przestrzeni.
~G-700
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
dla kierowcy, oraz z przodu ok.tyl przecietne siedzenie,nisko kolana mocno zgiete bo sie nisko siedzi
~jaro
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Miejsca jest pod dostatkiem, utrudnione wsiadanie pasażerów. Bardzo mały bagażnik !
~Nazarek@poczta.onet.pl
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Bez zastzreżeń. Bagażnik za to bagarznik bardzo mały jak na taki samochód.