Lista ocen Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2005-2010 (21) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Silnik V6 bajka. Dynamiczny w zasadzie przy każdej prędkości. Po kupnie po roku padła turbina, przy 200kkm wymieniałem rozrząd, silnik miał też sporo cieknących uszczelek, ostatnim hitem jest uszkodzony silnik klap wirowych. O lejących wtryskach nie wspominam.
~Robert
~mario
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
cichy jak na diesla, nie występuje charakterystyczne dla 4-o cylindrowych szarpanie przy odpalaniu i gaszeniu, przy mocnym wciśnięciu pedału gazu daje znać o sobie 218 KM i 510 Nm, to oznacza dobre przyspieszenie i elastyczność
~cezar52t
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
jak dla mnie rewelacja nie jestem fachowcem ale pracuje cicho równo ja zmieniam olej częściej niz zaleca producent, do silnika wchodzi go dużo + filtry to koszt ale co tam
~Kohena
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
3.0 crd daje radę. Nawet fajnie brzmi. Spalanie w trasie 8,4l, cykl mieszany warszawski 12,5. Więcej nigdy się nie zdarzyło, a noga do lekkich nie należy.
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Silnik rewelacyjny, przyspieszenie wspaniałe, elastyczność wspaniała, kultura pracy bardzo dobra, nic tylko wyprzedzać.
~jaro
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Silnik rewelacja biorąc pod uwagę masę samochodu radzi sobie z nim ok. Dynamika robi wrażenia.
~popik
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Ładny gang, niesamowity moment obrotowy. Awaryjny, dosyć skomplikowany w naprawie.
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Dynamiczny, oszczędny, do tej pory bezawaryjny, serwisowany regularnie.
~Mariusz
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Dziwnie często jakies uszczelki przeciekają od spdu. Reszta ok.