Oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW 2011-2013

Jeep Grand Cherokee IV Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW 2011-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW 2011-2013

~SzPo
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Pewnego dnia jadąc sobie ulicą minął nas Jeep Grand Cherokee, od razu zwrócił moją uwagę. Postanowiłem więc się wybrać do salonu Jeep'a i się nim przejechać. Gdy wsiadłem od razu wiedziałem, że to samochód jakiego szukam. Po jeździe testowej podjąłem szybko decyzję o kupnie auta. Wziąłem taki jaki stał w salonie (NOWY nie demonstracyjny). Samochód spisał się na 6 z plusem. Nigdy się nie zepsuł, bezpiecznie i bezproblemowo przejechaliśmy...
3,5
~Ja
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Auto mogłoby być całkiem niezłe gdyby nie kompletny brak dopracowania szczegółów. Niestety, europejski klient oczekuje czegoś więcej niż klimy i skóry. Wszechobecne trzeszczenie, zgrzytanie wnętrza, permanentne pstrykanie, klikanie, pukanie może odebrać całą przyjemność z jazdy, okresowo pojawiający się luz w układzie kierowniczym, który jest szczególnie uciążliwy przy jeździe w korku, i który wg serwisu nie jest usterką również wskazuje na to...
~Cybalt
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Serdecznie polecam. Wygodny, świetnie wyposażony samochód, który jak na razie spisuje się znakomicie!
3,3
~zawiedziona
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
jeepa w fiacie obługuje firma Mondial , ktora nie jest kompletnie przystosowana do obsługi Jeppa - lawety nie sa dostosowane do ciagniecia Jeppów tylko fiatów panda!
~Cień
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Jak na tą chwile doskonale, duże, bezpieczne auto, nieźle wyposażone, świetnie nagłośnienie, z realnym spalaniem
~Jan
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Komfortowe, oszczędne, świetnie wyposażone auto w akceptowalnej cenie. Bardzo dużo elektroniki i automatyki. Polecam
~Marcin Sichelski
3,8
~Franek
~Stanisław
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Jeżdżę Jeepkiem 2 lata 1/3 km przejechałem z przyczepą kempingową (1750kg.)w Polsce i zagranicą i odpukać bez żadnych awarii. Silnik bardzo ekonomiczny przy takiej wadze i osiągach.Polecam szczególnie z tym silnikiem. (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,2
~tadeusz
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
uwaga na zakretach przy wiekszych predkosci moze byc bardzo niebezpiecznie (Układ jezdny)
Jeep Grand Cherokee IV Terenowy